Projektas labdaros vakaras


Pareiškėjo duomenys. Informacija apie projekto partnerius. Duomenys apie projektą, kuriam įgyvendinti prašoma parama. Trumpas projekto aprašymas. Projekto loginis pagrindimas. Projekto veiklų įgyvendinimo grafikas. Projekto biudžetas. Biudžeto išskirstymas pagal mėnesius. Papildymas. Projekto biudžetas. Projekto tinkamų finansuoti išlaidų finansavimo šaltiniai. Projekto atitiktis horizontaliosioms sritims. Naudota literatūra.

Planuojama surengti gyvo garso koncertą Kauno halėje kauniečiams ir ne tik, parduoti visus bilietus ir visus surinktus pinigus paaukoti Jonavos rajono vaikų globos namams. Vaikų namams visada trūksta daiktų, kurie aplinkai suteiktų malonesnį įvaizdį, kad jaustųsi kaip namuose, kur yra apsupti gražios aplinkos ir darbuotojų šilumos. Nors daug kas teigia, kad ne piniguose laimė, tačiau jie tikrai palengvina gyvenimą, o ypač vaikams, kurie neturi artimųjų. Didžiausią dalį lėšų aukoja Jonavos rajono socialinių paslaugų centras, todėl ir pinigai yra skiriami Jonavos rajone esnatiems vaikų namams. Bilieto kaina į koncertą nuo 40 iki 120 litų, todėl planuojama surinkti mažiausiai 250 000 litų. Taigi turėtų atsipirkti visos koncerto išlaidos ir didelė dalis pinigų likti vaikų namams. Jeigu viskas pavyks taip, kaip tikimasi, yra tikimybė, kad gali atsirasti ir daugiau susinteresuotųjų šalių, tokių kaip: kitos savivaldybės, kultūros namai ir visi kiti paslaugų teikėjai, užsiimantys labdara.

  • Menai Referatas
  • Microsoft Word 81 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (2088 žodžiai)
  • Raimonda
  • Projektas labdaros vakaras
    10 - 1 balsai (-ų)
Projektas labdaros vakaras. (2013 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektas-labdaros-vakaras.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 00:14
×