Projektas ledų aparatas


Projektas ledų aparatas.


Pirminės suinteresuotos šalys šiame projekte yra UAB „Vikeda“, kuri siekia suteikti galimybę nusipirkti ledų, bet kuriuo paros metu, metų laiku, siekia įsitvirtinti naujose rinkose, pasiūlyti kokybiškus ledus už prieinamą kainą. Antrinės suinteresuotos šalys yra Pakruojo miesto gyventojai ir svečiai, kurie, bet kuriuo paros metu ir metų laiku galės nusipirkti ir paskanauti ledų, atsigaivinti karštą vasaros dieną, ar naktį, o valgyti ledus pavasarį, rudenį, žiemą, bus naudinga gerklės ligų bei kvėpavimo takų profilaktikai.

Projektą teikianti organizacija bus atsakinga už rezultato pasiekimą – pastatyti valgomųjų ledų prekybos automatai Pakruojo mieste. Šiame projekte partneriai nedalyvauja.

Projekto trukmė atitinka projekte iškeltą tikslą, nes panašus projektas įgyvendintas Vilniuje buvo įgyvendintas per tokį patį laiko tarpą, todėl ir šiam projektui užteks 1 metų, kad būtų įgyvendintas projekto tikslas.

Organizaciją yra gavusi subsidiją panašiam projektui finansuoti, dabar, naujai teikiamo projekto novatoriški aspektai: padidinti įmonės konkurencingumą, pardavimų apimtis, gerinti įmonės įvaizdį, plėsti veiklą, suteikti žmonėms galimybę nusipirkti ledų, bet kuriuo paros metu, metų laiku.

UAB „Vikeda“ pagrindinė veikla yra pieno produktų gamyba (ledų). UAB „VIKEDA“ sėkmingai įgyvendino ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą: „UAB „VIKEDA“ konkurencingumo didinimas užsienio šalių rinkose“. ES remiamo projekto dėka UAB „VIKEDA“ pasiekė projekto pagrindinį tikslą – padidino  savo  konkurencingumą  užsienio  šalių  rinkose. Eksporto apimtys išaugo išlaikant esamus pagrindinius klientus ir suradus naujus Airijoje, Graikijoje, Danijoje ir kitose šalyse. Kitas sėkmingai įgyvendintas projektas: UAB „Vikeda“ aktyvi užsienio partnerių paieška ir pardavimų užsienio rinkose didinimas (dalyvavimas parodose). Projekto dėka įmonė dalyvavo tarptautinėse parodose Azerbaidžane, JAV ir JAE, todėl  užmezgė glaudžius verslo santykius su partneriais šiose rinkose bei padidino bendrovės tarptautinį konkurencingumą. Šiame projekte UAB „Vikeda“ vaidmuo yra įgyvendinti projekto tikslą – pastatyti valgomųjų ledų prekybos automatus Pakruojo mieste. Šį tikslą pasiekti padės išsikelti uždaviniai: vykdyti valgomųjų ledų prekybos automatų tinkamos vietos paiešką, sudaryti prekybos automatuose talpinamų valgomųjų ledų asortimentą, įsigyti valgomųjų ledų prekybos automatus.

Projekto komandos dalyvių atranką vykdys organizacijos administratorė – personalo vadybininkė Aušra Markevičienė, kuri pagal gautus gyvenimo aprašymus (CV), atrinks tinkamiausius kandidatus ir jiems praneš apie pokalbį dėl darbo. Pokalbio dėl darbo metu bus atrinkti: projekto vadovas, projekto stebėtojas, projekto buhalteris, 4 apklausų atlikėjai, kurie labiausiai atitiks kriterijus.

Apibūdinkite numatomų veiklų planą. Detaliai išdėstykite siūlomą projekto darbo planą ir veiklos tvarkaraštį. Aprašykite, kaip projektas bus valdomas, įskaitant sutarčių sudarymą, finansų administravimą ir pan.

Priežiūra: Kaip ir kokiu dažnumu bus stebima bendra projekto veiklų įgyvendinimo eiga? Kas bus atsakingas už projekto veiklų įgyvendinimo ir projekto tikslų pasiekimų kontrolę? Kaip tai bus atliekama?

  • Verslas Projektas
  • Microsoft Word 46 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (2629 žodžiai)
  • Ievukauu
  • Projektas ledų aparatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Projektas ledų aparatas. (2016 m. Vasario 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektas-ledu-aparatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 13:11
×