Projektas vaizdo filmas


Projektas vaizdo filmas. Vaizdo filmas. Kūrimas. Pasiruošimas. Programos. Etapas iš anksto parengtos medžiagos įkėlimas. Etapas vaizdo filmo siužetinės linijos kūrimas. Etapas titrų kūrimas. Etapas scenų keitimo efektų parinkimas. Etapas vaizdo filmo įgarsinimas. Etapas vaizdo filmo įrašymas formatu.

Vaizdo filmas kuriamas panašiai kaip ir pateiktis: pirmiausia ruošiamos atskiros scenos (kadrai ir/arba vaizdo klipai), po to pateikiami jų keitimo efektai, tada vaizdo filmas įgarsinimas. Iš pradžių kuriamas ir įrašomas vaizdo filmo projektas (vaizdo filmo juodraštis). Kai projektas visiškai parengtas ir tikrai nieko nebenorima keisti, tik tada jis įrašomas į laikmeną vaizdo failo formatu.

Prieš pradedant kurti reikia apmąstyti savo vaizdo filmo scenarijų: kokia bus pagrindinė jo idėja, kokią informaciją norėsi parodyti, kokia tvarka ją pateiksi. Iš anksto reikia paruošti reikalingus grafikus ir vaizdo failus.

Yra daug vaizdo filmo kūrimo programų. Turbūt žinomiausia ir prieinamiausia programa yra Windows Movie Maker. Taip pat yra kitų populiarių programų: Sony Vegas, After Effects, AVS Video Editor. Šiam projektui naudosiu programą Sony Vegas Pro 10.

II etapas: vaizdo filmo siužetinės linijos kūrimas.

Dabar rinkinio grafikos ir vaizdo failus vilkime į siužetinę liniją tokia eilės tvarka, kokia jie turės būti rodomi. Vaizdo filmui peržiūrėti spragtelėkite mygtuką .

Pastaba. Įkėlus failus į rinkinį, nebegalima keisti jų originalų vietos, t.

  • MS PowerPoint 2348 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (547 žodžiai)
  • Agne
  • Projektas vaizdo filmas
    10 - 4 balsai (-ų)
Projektas vaizdo filmas. (2014 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektas-vaizdo-filmas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 16:23
×