Projektiniai tyrimai


Verslo projektai ir programos. Projektiniai tyrimai arba Galimybių studija. Projektiniai tyrimai. Įvadinis reziumė. 2. Projekto istorija ir jo atsiradimo prielaidos. Rinkos analizė ir marketingo koncepcija. Medžiagos ir ištekliai. Žaliavų, apdorotų medžiagų, pagalbinių gamybos medžiagų. Technologijos parinkimas ir statybos projektavimas. Darbo ištekliai. Apibrėžiamas reikalingas darbuotojų kiekis. Finansinis projekto vertinimas. Investicijų efektyvumo įvertinimas (pateikiami svarbiausi rodikliai grynoji dabartinė vertė. Ekonominis ir socialinis vertinimas. Išvados Pagrindiniai projekto privalumai. D. Šapiro ir kt. parengta techninio-ekonominio investicijų pagrindimo (TEIP) tvarka. Pradiniai duomenys ir sąlygos Prielaidos. Įmonės pajėgumas, produkcijos nomenklatūra ir jos rinka. Darbuotojų parinkimas ir socialinė politika. Jungtinės Karalystės Know-how fondo verslo plano sudarymo tvarka. Įvadinis.

V. D. Šapiro ir kt. parengta techninio-ekonominio investicijų pagrindimo (TEIP) tvarka:.

Pradiniai duomenys ir sąlygos: Prielaidos, skatinančios TEIP atlikimą; Investavimo tikslai; Bendra investuojamo objekto charakteristika; Duomenų apie išteklius, kurie bus įtraukti į ūkinę įmonės veiklą, pateikimas; Pirminių tyrimų ir vertinimų rezultatai; Duomenys apie užsakovą, investitorių, galimus rangovus, tiekėjus ir projektavimo organizaciją, kuri atliks TEIP;.

Įmonės pajėgumas, produkcijos nomenklatūra ir jos rinka; Įmonės aprūpinimas ištekliais; Įmonės išdėstymo vieta; Svarbiausi techniniai sprendimai; Svarbiausi statybiniai sprendimai; Stambiagabaričių ir sunkiasvorių įrenginių gabenimo organizavimas; Įtakos supančiai aplinkai įvertinimas;.

Darbuotojų parinkimas ir socialinė politika; Projekto įgyvendinimo grafikas; Ekonominis įvertinimas ir finansinė analizė; Išvados ir siūlymai; Priedai (susitarimų medžiaga, grafinė medžiaga).

Įvadinis reziumė 2. Verslo aprašymas 3. Rinkotyra 4. Produktas arba paslauga 5. Marketingo strategija 6. Veikla – gamyba arba paslaugos 7. Vadyba ir organizavimas 8. Laiko grafikas 9. Informacija apie finansus 10. Reikalingos lėšos.

  • MS PowerPoint 9 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (553 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ugne
  • Projektiniai tyrimai
    10 - 3 balsai (-ų)
Projektiniai tyrimai. (2015 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektiniai-tyrimai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 06:05
×