Projekto baigimo veiksniai ir nesėkmių priežastys


Projektų finansų ir kokybės valdymas. Projekto baigimo veiksniai ir nesėkmių priežastys (kokybiniai, kiekybiniai aspektai). Projekto baigimo veiksniai. Apibendrinimas Svarbiausius dalykus naudinga apibedrinti. Pateikti nuorodas į panašius auditus ir susijusią informaciją. Visos galimos alternatyvos turėtų būti apsvarstytos ir kiek galima greičiau imtasi priemonių. Kai kuriais atvejais pirminė projekto svarba gali būti neteisingai įvertinta dėl analizės klaidų. Vienas svarbesnių projekto nutraukimo aspektų yra kiek galima sumažinti neigiamus darbo grupės išgyvenimus. Projektų nesėkmių priežastys. Tiek projektų vadovams, tiek auditoriams svarbu žinoti dažniausiai pasitaikančias projektų nesėkmių priežastis. Projekto užbaigimo procesas. Kai projektas artėja. Tipiniame užbaigimo plane. Jei baigiant projektą darbo grupės nariai nežino savo tolesnių galimybių.


Projekto baigimo veiksniai ir nesėkmių priežastys (kokybiniai, kiekybiniai aspektai).

Vienas svarbesnių projekto nutraukimo aspektų yra kiek galima sumažinti neigiamus darbo grupės išgyvenimus. Atskirų individų kaltinimas neduoda naudos. Būtinumą baigti projektą geriau stengtis pagrįsti kitomis priežastimis, pavyzdžiui, pakitusiais kliento poreikiais, technologiniais pranašumais, konkurentų veiksmais. Šie pavyzdžiai yra susiję su išoriniais organizacijos veiksniais ir priimtinesni darbuotojams. Sprendimas nutraukti nebaigtą projektą organizacijoje yra tiesiog išteklių perskirstymo klau- simas, nes svarstoma, ar organizacija turėtų investuoti papildomų išteklių, kad būtų užbaigtas projektas ir pasiekti jo tikslai? Tai sudėtingas klausimas. Sprendimas nutraukiti ar tęsti projektą dažniausiai remiasi į išlaidų veiksnį, o jis dažniausiai yra subjektyvus. Be to, reikia atsižvelgti ir įvertinti sprendimo įtaką darbo grupei bei atskiriems asmenims. Audito ataskaita turi būti nukreipta į organizacijos tikslus, besikeičiančias sąlygas bei besikeičiančius prioritetus, reika- laujančius organizacijos išteklių. Kai audito grupė arba prioritetinė komanda pasiūlo nutraukti projektą, reikia įvertinti projekto mastą ir atsižvelgti į asmenines ambicijas bei nuspręsti, kokio ly- gio vadovas turėtų apie tai pranešti. Prieš paskelbiant apie projekto nutraukimą būtina turėti parengtą projekto darbo grupės narių darbų perskirstymo planą.

Kai projektas artėja prie pabaigos, žmonės ir įranga turi būti pamažu paskirstomi vykdyti kitas užduotis ar projektus.

  • MS PowerPoint 505 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1410 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sipa
  • Projekto baigimo veiksniai ir nesėkmių priežastys
    10 - 3 balsai (-ų)
Projekto baigimo veiksniai ir nesėkmių priežastys. (2020 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-baigimo-veiksniai-ir-nesekmiu-priezastys.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 12:17
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo