Projekto įgyvendinimas ir kontrolė


Projekto kontrole. Projekto kontrolės rodikliai. Įgyvendinimo kontrolė. Projekto igyvendinimo planas. Projektai referatai. Projekto igyvendinimo kontroles uzdavinys. Projektu vadyba ivairus referatai. Kontroles igyvendinimas. Projekto vykdymo kontrolė. Esama projekto įgyvendinimo situacija.

Projekto įgyvendinimas ir kontrolė. Bendra pasikeitimo kontrolė. Projekto veiklos įgyvendinimo kontrolė. Projekto kaštų kontrolė. Siekiant efektyviai valdyti projektą būtina žinoti realią jo įgyvendinimo situaciją ir tuo remiantis priimti atitinkamus sprendimus dėl tolimiasnių veiksmų. Pagrindinis projekto eigos kontrolės tikslas- nuolatos lyginti esamą projekto vykdymo situaciją su projekte umatytais rodikliais ir prireikus aktyviai koreguoti pojekto eigą. Turi būti suformuota pasikeitimų kontrolės grupė( pkg), kuri būtų atsakinga už pasikeitimų priėmimą/atmetimą. Pkg teisės ir pareigos turi būti aiškiai apibrėžtos ir suderintos pagrindinių projekto dalyvių tarpe. Dideliose projektuose gali būti kuriamas pk skyrius su atitinkamomis teisėmis ir pareigomis. Projektai ne visada įgyvendinami tiksliai pagal nustatytą planą. Nuolat besikeičiantis projekto įgyvendinimo lygis bei numatomi pasikeitimai reikalauja viešumo bei nuolat atnaujinimo projekto kalendorinio plao. Taip pat tai gali pareikalauti išteklių peržiūrėjimo, atsipirkimo įvertinimo, darbų tarpusavio priklausomybės bei jų sekos pakeitimo. Tuo pačiu gali būti parengiami ir analizuojami alternatyvūs veiklos plano variantai.

Rvv04m studentė julija vaišner.

Dėstytoja

Pagrindinis projekto eigos kontrolės tikslas- nuolatos lyginti esamą projekto vykdymo situaciją su projekte umatytais rodikliais ir prireikuprojekto kontrolės procesai skirstomi į pagrindinius ir pagalbinius. Pagrindiniai projprojekto apskaitos vedimas – informacijos apie projekto eigą rinkimas ir pervedimas,projekto darbų monitoringas- tai kontrolė, sekimas apskaita, analizė ir ataskaitų apie projekto faktišką būklę sudarymas. Projekto faktiškos būklės kontrolei tinka įvairūs metodai.

Paprastosios kontrolės metodas, kuris kartais dar vadinamas 0-100 . Darbų baigtumas nusakomas 100% , kai darbai visiškai baigti, ir 0% – kai darbai dar nebagti.

Detaliosios kontrolės metodas, kuris fiksuoja bet kokį darbų baiktumo lygį. Šis kontrolės metodas kur kas sudėtingesnis, nes darbų baigtumą galima nusakyti pagal įvairius kriterijus ar jų kompleksą.

Metodas 50/50 . Kartais naudojamas šiek tiek modifikuotas detaliosios kntrolės metodas. Nebaigto darbo baigtumo laipsnis nustatomas momentui, kai darbui panaudota 50proc biudžeo.

Gairių metodas taikomas ilgai trunkantiems darbams, kurie skirstomo į ebendra pasikeitimų kontrolė-pasikeitimu koordinavimas, apimant visas projekto veiklos srkoreagavimo priemonių parengimas, siekiant išvengti atsirandančių nukrypimų, jų priežasčių bei pasekmių.

Reagavimo į rizikos veiksnius kontrolė-reagavimo į rinformacijos pereinamumo užtikrinimas (projekto rezultatprojekto įgyvendinimo ataskaitos-ataskaitose pateikiama informaciją apie projekto įgyvendinimo eigą ir stadijas.

Užklausimai apie pokyčius projekte-jie gali būti pateikiami įvairiomis formomis-žodžiu arba raštu, tiesiogiai ir netesiogiai, inicidaugeliu atveju, įmonė įgyvendinanti projektą jau turi suformavusia pasikeitimų kontrolės sistemą, kuri gali būti naudojama projekte. Tačiau jei tokios sistemos nėra, tai projekto komandoje reikia suformuoti bendrąją pasikeitimų kontrolės sistemą kaip atsikira projekto dalį.

Turi būti suformuota pasikeitimų kontrolės grupė( pkg), kuri būtų atsakinga už pasikeitimų priėmimą/atmetimą.

Pasikeitimų kontrolės sistemą taip pat turi apimti pasikeitimų parengimo/priėmimo procedūras, tų pasikeitimų, kurie gali/turi būti priimami be papildomo peržiūrėjimo (pvz, ypatingos padėtes atveju). Tipiniu atveju, pasikeitimų kontrolės sistema leis automatiškai tvirtinti atitinkamų kategorijų pasikeitimus, kurie taip pat turi būti dokumentuoti ir saugomi.

Projekto įgyvendinimo įvertinimo metodai.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2010 m.
  • 9 puslapiai (1361 žodžiai)
  • Kolegija
  • Projekto įgyvendinimas ir kontrolė
    10 - 1 balsai (-ų)
Projekto įgyvendinimas ir kontrolė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-igyvendinimas-ir-kontrole.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 10:51
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo