Projekto kainos nustatymas


Projekto kainos nustatymas. Projekto kainos ir vertės samprata. Projekto kaina – tai visos projekto metu patiriamos išlaidos. Išteklių poreikis natūrine ir pinigine išraiška. Nustatant bendrą projekto. Projekto kaina priklauso nuo. Išteklių planavimo (Nustatant bendrą projekto kainą. Projekto įgyvendinimo vietos Projekto inžinerinio. Ekonominės padėties projekto įgyvendinimo šalyje (kuo ilgesnis numatomas projekto vykdymo laikotarpis. Padariniai galintys atsirasti neteisingai nusistačius kainą. Projektas gali būti neįvykdytas (neužteks lėšų


Projekto kaina – tai visos projekto metu patiriamos išlaidos, įtraukiant mokesčius, draudimą ir kt. Projekto vertė apibūdina ne tik projekto įgyvendinimo kainos alternatyvų svarstymą, kainos sumažinimo galimybių analizę ir įvertinimą, bet ir projekto įgyvendinimo naudą ir svarbą.

Nustatant bendrą projekto kainą, svarbu atsižvelgti į išlaidų planavimą, būtina žinoti visų reikiamų išteklių kiekius bei jų charakteristikas. Siekiant tiksliai nustatyti projekto kainą, svarbu įvertinti visus reikiamus išteklius: įrengimus, medžiagas, piniginius, informacinius bei kitus išteklius.

Išteklių planavimo (Nustatant bendrą projekto kainą, svarbu atsižvelgti į išlaidų planavimą, būtina žinoti visų reikiamų išteklių kiekius bei jų charakteristikas. Siekiant tiksliai nustatyti projekto kainą, svarbu įvertinti visus reikiamus išteklius: įrengimus, medžiagas, piniginius, informacinius bei kitus išteklius); Projekto idėjos; Produktų ir paslaugų rinkos kainų; Skiriamo finansavimo (projekto kaina turi būti ne mažesnė nei fondo siūloma minimali suma, bet ne didesnė nei maksimali suma); Projekto vadovo kompetencijos ir asmeninių ryšių.

  • MS PowerPoint 623 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (312 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deimantė
  • Projekto kainos nustatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Projekto kainos nustatymas. (2020 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-kainos-nustatymas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 19:51
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo