Projekto nagrinėjamos logistikos problemos ir jų sprendimo būdai


Logistikos +problema. Logistikos problemos lietuvoje. Logistikos imoniu problemos ir ju sprendimas. Darbo problemu sprendimas sandelyje. Sandelio problemu sprendimas. Nagrinejamos problemos. Logistikos centrai problemos.

Projekto nagrinėjamos logistikos problemos ir jų sprendimo būdai. Projekto tikslas. Pagrindinės nagrinėjamos sandėlių problemos. Iškeltų problemų sprendimo būdai.

Logistika kaip sistema apima didžiulį kiekį elementų, susijusių tarpusavyje ir sąlygojančių materialaus srauto judėjimą logistikos grandine. Čia galima minėti žaliavų tiekėjus, tarpininkus, gamintojus, užtikrinančius, kad tam tikra medžiaga įgautų prekinę išvaizdą, ją susidomėtų vartotojai ir atsiradus poreikiui, galutinė prekė laiku pasiektų vartojimo rinką. Kiekvieną prieš tai minėtą logistikos grandinės elementą supa įvairūs, tik jam būdingi, procesai su žaliava ar preke, verčiant jį galutiniu produktu. Tačiau dėl nepastovaus medžiagų tiekimo, sezoninių rinkos poreikių, prekės savybių, gamybos linijų sutrikimų ar kitų nenumatytų atvejų materialaus srauto judėjimas logistinėje grandinėje dažnai tam tikram laikui stoja. Kiekvieną kartą jam sustojus, atsiranda žaliavų, detalių, pusgaminių ar jau gatavos produkcijos saugojimo poreikis. Geriausiai šį poreikį tenkina sandėliai, kuriuos įmonės statosi pačios, nuomoja kitoms bendrovėms dalį laisvų plotų ar naudojasi logistinių įmonių teikiamomis viešųjų sandėlių paslaugomis.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (343 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arunce
  • Projekto nagrinėjamos logistikos problemos ir jų sprendimo būdai
    10 - 4 balsai (-ų)
Projekto nagrinėjamos logistikos problemos ir jų sprendimo būdai. (2013 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-nagrinejamos-logistikos-problemos-ir-ju-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:46
×