Projekto paraiška savivaldybei sporto inventoriui gauti


Sporto organizacijos projekto finansavimo iš kauno miesto savivaldybės biudžeto paraiška.

Šiuo projektu norime prisidėti sprendžiant tokias aktualias problemas, kaip alkoholio ir narkotikų vartojimas, jaunimui trūkstamų laisvalaikio praleidimo formų, 14-29 metų jaunimui stingančių erdvių fiziniam aktyvumui (pagal Kauno miesto savivaldybės esama jaunimo politikos situacijos analizę, 2011 m.) ir prisidėti prie Jaunimo problemų sprendimo Kauno miesto savivaldybėje 2013-2018 metų plano įgyvendinimo pasiūlydami originalią laisvalaikio praleidimo sritį bei vietą,kur jaunimas gali susirinkti ir kartu leisti laiką, savo pavyzdžiu skatindami sveiką gyvenimo būdą be alkoholio ir narkotinių medžiagų.

Supažindinti jaunimą iki 18 metų su laipiojimo sportu kaip laisvalaikio praleidimo sritimi ir įdomia vieta komunikcijai su bendraamžiais;

Skatinti laipiojimą rinktis kaip naują sporto šaką;

Sudaryti sąlygas ugdyti sveiką ir fiziškai aktyvų Kauno jaunimą (prisidedant prie KŪNO KULTŪROS IR SPORTO DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2012−2014 METŲ STRATEGINIS VEIKLOS PLANAS)

Įvairaus sudėtingumo varžybų trasomis šaiškinti stipriausius Lietuvos laipiotojus iki 18 metų– Lietuvos čempioną kiekvienoje amžiaus grupėje vaikiną ir merginą ir antros bei trečios vietų prizininkus;

Supažindinti jaunimą su laipiojimu, kaip alternatyvia laisvalaikio praleidimo sritimi; (kaip, kuo kiek?)

Skatinti laipiojimą rinktis ne tik kaip hobį, bet ir kaip profesionalią sporto šaką. (kaip, kuo kiek?)

Į projekte numatytą čempionatą tikimasi sulaukti 100-150 ne tik nuolatos laipiojančių, bet ir pirmą kartą bandančių lipti dalyvių bei 100-200 žiūrovų.

Kiek yra tikslų – tiek turi būti susijusių uždavinių – jokiu būdu ne mažiau. Uždaviniai – tai tikslo pasiekimo konkretūs etapai. Vienam tikslui vidutiniškai būna po tris uždavinius.

2.5. Rizikos veiksniai ir būdai jiems išvengti (nurodyti rizikos veiksnius, kurie gali turėti neigiamos įtakos projekto rezultatui, ir būdus jiems išvengti; pasiūlykite alternatyvas)

Čempionato datos susidubliavimas su kitomis varžybomis. To galima išvengti iš anksto suderinus varžybų tvarkaraščius.

Daug daugiau – dalyvių neatvykimas, tam tikrų finansavimo šaltinių negavimas, problemos su sklaida, organizacinės, koordinavimo, savanorių nebuvimo ir t.t. Čia turime parodyti, kad puikiai susitvarkysime su problemomis, nes apie viską pagalvota. o jei ir bus kas nenumatyto – org komanda turi patirties.

Aktyvus jaunimas iki 18 metų. Ir projekto tiksluose su paminėtomis problemomis susiduriančios grupės – tėveliai (skatinimas palaikyti ryšį su vaikais); sveikatinimo – kokiai grupei to reikia? Žodžiu, viską reikia pagrįsti. Projekto paraiškose nebūna „savaime suprantamų dalykų“.

Šio projekto rengėjai VšĮ „Miegantys drambliai“ kartu su Kauno miesto savivaldybe yra įgyendinę projektą ir Kalniečių parke pastatę Boulderį, kuriuo Kauno miesto bendruomenė sėkmingai naudojasi bei mini Kauno miesto savivaldybę geru žodžiu.

  • Finansai Projektas
  • Microsoft Word 46 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2538 žodžiai)
  • Universitetas
  • Osva
  • Projekto paraiška savivaldybei sporto inventoriui gauti
    10 - 6 balsai (-ų)
Projekto paraiška savivaldybei sporto inventoriui gauti. (2015 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-paraiska-savivaldybei-sporto-inventoriui-gauti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:25
×