Projekto pasiūlymas „Caffeine roasters“ darbuotojų motyvacijos skatinimas


Projekto pasiūlymas. "Caffeine roasters". Darbuotojų motyvacijos skatinimas. Dalis. Projekto pagrindimas. Problemos aktualumas. Problemos aprašymas ir priežasčių nustatymas. Galimi problemos sprendimo būdai. Darbuotojų skatinimas. Motyvavimo metodų ir priemonių įvairovė. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo Sistema. Įmonės informaciją apie veiksmus,. Kurių buvo imtasi siekiant išspręsti problemą. Problemos sprendimo būdai. Dalis.Projekto aprašymas. Tikslai ir uždaviniai. Poveikis ir tvarumas. Dalis.Darbo planas. Darbų grupės. Darbų grupių aprašymas. Tvarkaraštis. Rizikos valdymas. Dalis.Projekto biudžetas. Biudžetas pagal išlaidų rūšis. Finansavimo šaltiniai. Ačiū už demesį!


Darbuotojų skatinimas.

Įmonės informaciją apie veiksmus,

Siekiant išspręsti problemą, vadovas, po ilgo laiko, savo įmonės darbuotojams surengė susirinkimą, aptarti visų darbuotojų atliekamo darbo kokybę ir įdėtas pastangas, bei atlygis už jas. Sužinojus apie darbuotojus, kad mažuma darbuotojų nededa didelių pastangų į darbą, išsiprašo iš darbo ir kad kai kurie darbuotojai nepalaiko kokybiško bendravimo su klientais. Kita darbuotojų dalis dirba gerai, dirbdavo kruopščiai, tačiau retkarčiais nepasisekdavo: išslysdavo iš rankų kavos puodelis ar lėkštė su maistu, ar suklysdavo su kliento užsakymu.Kadangi vieni darbuotojai atlieka savo darbus atitinkamai, buvo pakelti atlyginimai, tačiau už padarytas žalas bei netyčinius nepasisekimus, išlaidos buvo minusuojamos nuo atlyginimo. Kiti, atvirkščiai, arba vėluoja, arba negali atvykti reikiama diena dėl asmeninių priežasčių, buvo neapdovanoti niekuo. Pasak vadovo, darbuotojams, dažniau studentams, kai kuriomis dienomis nesutapdavo paskaitų ir darbo tvarkaraščių laikai.

Lankstus darbo grafikas. Darbo grafiko planavimas su kolegomis. Kūrybiškumo skatinimas. Bendros veiklos. Daugiau gerų žodžių. Skaidrumas.

Administracinė veikla-užsiimtu visais reikalais susijūsiais su darbo grafiko koregavimais, kelionių, veiklų planavimu. Veiklos sritis būtu pati plačiausia. Kūrybiškumo skatinimas - tai būtu taip pat labai svarbus veiksnys, ypač projekto pradžioje kai duoda žmogui kūrybos bei pasiūlymų laisvė, kūrybiškumo skatinimas turėtu leisti žmonėms lengviau įsijausti į darbą, leisti jiems improvizuoti, o visa tai turėtų pakelti motyvacija ir norą dirbti ir stengtis.

  • MS PowerPoint 437 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (858 žodžiai)
  • Kolegija
  • Faya
  • Projekto pasiūlymas „Caffeine roasters“ darbuotojų motyvacijos skatinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Projekto pasiūlymas „Caffeine roasters“ darbuotojų motyvacijos skatinimas . (2019 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-pasiulymas-caffeine-roasters-darbuotoju-motyvacijos-skatinimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 22:25
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!