Projekto pasiūlymas „Vilnius parking” programėlės įvedimas į rinką


Projekto informacija. Projektas. Pareiškėjas. Pasiūlymo rengimo komanda. Projekto aprašymas. Projekto santrauka. Tikslas ir uždaviniai. Poveikis ir tvarumas. Darbo planas. Darbų etapai. Darbo etapų aprašymas. Tvarkaraštis. Rizikos valdymas. Projekto biudžetas. Biudžetas pagal išlaidų rūšis. Finansavimo šaltiniai.


Šį projekto pasiūlymą rengia komanda iš dviejų asmenų, t.y. projekto vadovo – pono X, bei finansininko – pono Y. Čia aptarsime kiekvieno atsakomybes ir pareigybes rengiant projekto pasiūlymą.

Mūsų komanda rengia projektą „Vilnius Parking programėlės įvedimas į rinką“.

Projekto idėja kilo dėl priežasties, jog norima sumažinti spūstys Vilniaus Senamiestyje, o tiksliau Vokiečių gatvėje. Ne tik iš savo patirties, bet ir pažįstamų, draugų ar kolegų atsiliepimų, aiškiai suprantama, jog norintis įvažiuoti į Vokiečių gatvę dažnai susidūria su problema sėkmingai prisiparkuoti, tam sugaišta nemažai laiko apvažiuojant visą Vokiečių g. (iš abiejų pusių), tuo pačiu sudaro spūstį, nes parkavimosi ieško keli vairuotojai, kurie važiuoja neskubant, sudarydami nepatogumų išvažiuojantiems į Didžiąją gatvę.

Projekto pagalba planuojame išspręsti spūsčių bei parkavimosi problemą dėka „Vilnius Parking“ programėlės. Parkavimo vietuose bus įrengti jutiminiai davikliai, kurie siųs signalą į programėlę, kai vieta prisiparkuot atsilaisvins ar bus užimta.

Įgyvendinus projektą tikimės teigiamų rezultatų, t.y. sumažėjusių spūsčių, sutaupyto laiko vairuotojams, daugiau tvarkos tarp automobilių Senamiesčio gatvėse. Ateityje planuojame šią sistemą įvesti ir kituose Vilniaus gatvėse.

Pagrindinis projekto tikslas – dėka „Vilnius Parking“ programėlės palengvinti parkavimąsi nesudarant papildomų spūsčių Vokiečių g. įrengus jutiminius daviklius, kurie nurodys, kiek vietų parkavimuisi yra laisvu.

Surasti specialistus, kurie atliktų jutiminių daviklių bei saules baterijų įrengimą;

Atsižvelgiant į iškeltus uždavinius, surasim įmones bei specialistus, kurie padės atlikti iškeltus uždavinius bei sėkmingai užbaigti projektą.

Projekto rezultatais naudosis visi žmonės su automobiliais, kurie važinėja ir parkuojasi Vokiečių g. Projekto naudą pajaus ne tik vairuotojai, bet ir šalia dirbantys/gyvenantys asmenys. Vairuotojai žinodami, kad vietų prisiparkuot nebus, važiuos kita kryptimi, t.y. Vilniaus ar, greičiausiai, Dominikonų gatvėmis (yra parkavimosi kiemelis), taip sutaupydami sau laiko bei nesudarydami papildomų spūsčių. Senamiesčio gyventojai irgi pajaus naudą, nes grįžtant namo bus lengviau įvažiuoti į kiemelius, kadangi keliai nebus užstatyti spūstyse užstrigusiais automobiliais.

Tikimės, kad projekto rezultatai pasitvirtins ir neužilgo galėsime plęsti parkavimosi sistemą kituose Vilniaus Centro gatvėse, tapdami paklausia parkavimosi „Vilnius Parking“ programėle bei vieni geriausių projektų rengimo įmonių Vilniuje.

Mūsų projekto darbai yra aprašomi kaip jie bus vykdomi ir kokia yra kiekvieno iš jų darbo trukmė. Projekto veiklas aprašome tam, kad būtų aišku ir suprantama, kaip buvo pasiekti tarpiniai ir galutiniai reultatai. Dabar pateikiame darbus, kurie turi būti atlikti.

Rezultate bus surinkta informaciją apie įmones atliekančias gatvių bei kelių darbus.

Rezultatas bus pasiektas, jeigu per 6 darbo dienas bus rastos atitinkamas paslaugas teikiančios ir kriterijus atitinkančios įmonės.

Išlaidos: 19,95 € už Omnitel planą SMART XXL (neriboti pokalbiai, 16GB interneto); 70 € – darbo užmokestis.

2. Surasti specialistus, kurie atliktų jutiminių daviklių bei saulės baterijų įrengimą

Įmonių, saulės baterijas bei daviklius įrengti, ieškos projekto narys – ponas Y. Įmonių bus ieškoma pasitelkiant interneto pagalba atsižvelgiant į klientų atsiliepimus bei įmonių sertifikatus ir apdovanojimus. Kaip ir prieš tai esančiame darbo etape, informacija apie imones bus renkama atsakingai, o vėliau atrenkama tinkamiausia įmonė projektui.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3008 žodžiai)
  • Kolegija
  • Pranas
  • Projekto pasiūlymas „Vilnius parking” programėlės įvedimas į rinką
    10 - 1 balsai (-ų)
Projekto pasiūlymas „Vilnius parking” programėlės įvedimas į rinką. (2017 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-pasiulymas-vilnius-parking-programeles-ivedimas-i-rinka.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 15:49
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo