Projekto planas įskaitant kokybės, aplinkosaugos, sveikatos ir darbų saugos reikalavimus


Instrukcijos ir patarimai. Projekto apžvalga. Bendroji informacija. Politika. Projekto aprašymas. Tikslai. Kritiniai darbai. Svarbiausi aplinkosauginiai aspektai. Kritiniai darbai. Svarbiausi aplinkosauginiai aspektai. Auditas. Grįžtamasis ryšys. Organizacija. Kliento (užsakovo) projekto organizacija. Įmonės projekto organizacija. Konsultantų, subrangovų ir tiekėjų projekto organizacija. Apmokymas. Komunikacija. Vidinė komunikacija. Išorinė komunikacija. Dokumentų valdymas. Dokumentų tvarkymas. Dokumentų ir duomenų pakeitimai. Elektroninė dokumentų tvarkymo sistema. Dokumentų saugojimas ir registravimas. Aplinkosauga, sveikata bei darbų sauga, pasiruošimas kritinei padėčiai. Aplinkosauga. Cheminių/ pavojingų medžiagų valdymas. Atliekų tvarkymas. Sveikata ir darbų sauga. Pasiruošimas kritinei padėčiai. Projektavimas. Pasitarimai. Kaštų kontrolė. Konsultantų paskyrimas. Projektavimo planavimas. Projektavimo reikalavimai. Projektavimo išvestiniai duomenys. Projektavimo administravimo procedūros. Projektavimo patvirtinimas ir išleidimas. Projektavimo pakeitimai. Projektavimo pripažinimas galiojančiu. Pasiruošimas statybai. Pradinis pasitarimas. Valdžios institucijos. Geotechniniai tyrimai. Darbų paketai. Statybos planavimas. Patikrinimų ir bandymų programos. Tiekimas. Pasitarimai. Tiekimo planavimas. Tiekimo procesas. Paruošiamieji darbai. Tiekėjų įvertinimas. Statyba aikštelėje. Patirtis. Statyba. Pasitarimai. Kaštų kontrolė. Laiko kontrolės mechanizmas. Programos. Kokybės kontrolė. Logistika. Pristatymų patikrinimas. Medžiagų saugojimas. Patikrinimai ir testavimai. Įranga patikrinimui, testavimui ir matavimui. Perdavimo fazė. Perdavimo pradinis pasitarimas. Galutinis testavimas ir patikrinimas. Išpildomoji dokumentacija. Perdavimo dokumentacija ir kliento apmokymai. Patikrinimas, atliekamas valdžios institucijų.


Šiuo projekto planu siekiama veiksmingai valdyti, ruošti reikiamus ir tinkamus dokumentus ir pateikti informaciją, kuri projekto valdymo komandai leistų pilnai valdyti visas projekto gyvavimo ciklo fazes. Projekto planą sudaro laiko, kainos, kokybės, aplinkosaugos, sveikatos ir darbų saugos valdymo priemonės.

Atsižvelgiant į Lietuvos specifiką, įmonės tvirtina savo veiklos politiką. Kaip taisyklę, politika orientuojasi į užsakovo poreikių patenkinimą, nuolatinį tobulėjimą ir apima kokybės, aplinkosaugos bei sveikatos ir darbų saugos valdymo aspektus.

Tikslai tikrinami reguliariais intervalais, siekiant parodyti, kad nenukrypstama nuo nustatytų užduočių ir tikslų.

Laiko valdymo: statybos darbai turi būti atlikti ir pastatas pripažintas tinkamu naudoti iki 2019 metų pabaigos.

Kokybės: Defektų ir neatitikimų skaičius vienam m2 turi sudaryti 0,05 dalį

Prie kritinių darbų priskiriamos tokios užduotys, projektavimo darbai, instaliacijos, statybos segmentai ir išoriniai faktoriai, kurie yra nauji ir kritiniai žvelgiant iš turimos patirties perspektyvos, arba ypač sudėtingi darbai, kurie gali turėti ypač didelės įtakos laiko, ekonomijos, kokybės, aplinkosaugos arba sveikatos ir darbų saugos aspektams.

Kritiniai darbai nustatomi įvertinant rizikas. Šis rizikų įvertinimas turi būti atliktas kaip galima ankstesnėje proceso stadijoje. Norint sumažinti iškilusias rizikas, atliekami paruošiamieji darbai arba imamasi kitų veiksmų. Nors kritiniai darbai nėra tiesiogiai valdomi kiekvienoje projekto fazėje, parenkite preliminarų galimų kritinių darbų sąrašą (kokybės, aplinkosaugos, sveikatos ir darbų saugos aspektais), jei norite palengvinti rizikos kontrolę vėlesnėse projekto fazėse. Pradinį galimos rizikos sąrašą papildykite prieš kiekvieną naują projekto fazę, pavyzdžiui, prieš konkretaus statybos darbo pradžią. Nurodykite kritinius projekto darbus, atsižvelgiant į laiko, ekonomijos, kokybės, aplinkosaugos, sveikatos ir darbų saugos aspektus.

Perdangų klojinių įrengimas (Montuojamas didelis kiekis perdangos klojinių, jie gali būti sumontuojami nekokybiškai ir kelti užkritimo pavojų, taip pat montuojant klojinius antrame ir aukštesniuose aukštuose kyla kritimo iš aukščio pavojus).

1. Klojinių atramos turi būti sumontuotos tvarkingos, tiesios ir tvirtos, kad būtu tinkamos tolimesnėms betonavimo darbams.

2. Montuojant klojinius aukštesniuose aukštose kyla darbuotojų kritimo iš aukščio pavojus, dėl šio pavojaus įrengiamos apsauginės tvorelės, ir naudojamos asmeninės saugos priemonės.

3. Pastatas arti pėsčiųjų tako, reikia įrengti gaudykles ar apsauginius stogelius, kurie apsaugos praeivius nuo klojinių detalių ar įrankių užkritimo pavojaus.

Darbuotojai turi užsidėti apraišus, prie apraišų yra tvirtinamas lynas su karambitu ir prisitvirtinama prie įrengto lyno

Perdangų betonavimas (Darbai vyksta pavojingame aukštyje ir kyla darbuotojų kritimo iš aukščio pavojus, už statybvietės gali nutekėti betonas ar nukristi darbuotojų įrankiai).

1. Perdangos betonavimo darbai atliekami pavojingame aukštyje, dėl šios priežasties darbuotojai turi dėvėti asmenines apsaugos priemones nuo kritimo iš aukščio.

2. Betonavimo metu galimas smulkių įrankių ar betono tekėjimo už statybvietės pavojus, reikia įrengti apsauginius stogus ar gaudykles virš pėsčiųjų tako.

Įvažiavimas į statybvietę (Statybvietėje įrengiamas vienpusis laikinas kėlias į kurį patekti reikia kertant ištisinę juostą esamame kelyje).

  • Microsoft Word 562 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (6137 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nerius1234
  • Projekto planas įskaitant kokybės, aplinkosaugos, sveikatos ir darbų saugos reikalavimus
    10 - 1 balsai (-ų)
Projekto planas įskaitant kokybės, aplinkosaugos, sveikatos ir darbų saugos reikalavimus. (2019 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-planas-iskaitant-kokybes-aplinkosaugos-sveikatos-ir-darbu-saugos-reikalavimus.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 22:34
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo