Projekto planavimas


  Esama situacija X. X. ir Y. Y. planuoja atšvęsti vestuves 2014-12. Projekto apimtis   Ceremonijos organizavimas. Projekto tikslas   Siekiama suorganizuoti kuklias I. Suinteresuotųjų šalių valdymo planas. Suinteresuotoji šalis Jaunasis. Suinteresuotoji šalis Jaunoji. Suinteresuotoji šalis Fotografas Suinteresuotumas. Suinteresuotoji šalis Juvelyras Suinteresuotumas projekto eiga ir rezultatais Juvelyrą domina tik projekto eiga. Suinteresuotoji šalis Vestuvinių. Suinteresuotoji šalis Restorano darbuotojai Suinteresuotumas projekto eiga ir rezultatais Restorano darbuotojai projekto eiga nesuinteresuoti. Komunikavimo planas/priemonės Bendravimas vyks gyvai. Darbų išskaidymo struktūra. Vestuvės. Projekto rizikos nustatymas. Projekto tinklo diagrama.

  Esama situacija: X.X. ir Y.Y. planuoja atšvęsti vestuves 2014-12-20. Šventė planuojama kukli, šeimos narių ir artimiausių draugų rate. Šventei skiriamas ribotas biudžetas. Projektas vykdomas tam, kad būtų suorganizuotos sklandžios ir atitinkančios jaunųjų pageidavimus vestuvės. Projekto trukmė: 2014-06-15 – 2014-12-20. Kaštai: 7000 Lt.

Projekto apimtis   Ceremonijos organizavimas Civiliniame metrikacijos skyriuje Svečių pakvietimas Vestuvinių žiedų pirkimas Vestuvinių drabužių nuoma Fotografo paslaugų pirkimas Pietų restorane pirkimas Puokštės jaunajai ir butonjerė jaunajam pirkimas gėlių salone.

Projekto tikslas   Siekiama suorganizuoti kuklias I.G. ir T.T. vestuves dalyvaujant tik šeimos nariams ir artimiausiems draugams. Vestuvių organizavimui skirtas laikas yra nuo 2014-06-15 iki 2014-12-20. Projektas svarbus tuo, kad jeigu jis nebūtų vykdomas, negalėtų įvykti ir pati šventė (santuoka). Specifinis tikslas yra surengti gražią šventę pagal jaunųjų pageidavimus, turint ribotus kaštus (7000 Lt). Sėkmingas rezultatas įsivaizduojamas taip: sklandžiai pavykusi šventė ir įgyvendinti jaunųjų norai.

Suinteresuotoji šalis: Jaunasis (sponsorius) Suinteresuotumas projekto eiga ir rezultatais: Jaunąjį (sponsorių) domina ir projekto eiga, ir rezultatai. Jam svarbiausia, kad suinteresuotų šalių atstovai vykdytų savo pareigas, kad nebūtų viršytas numatytas biudžetas, ir kad būtų pasiektas norimas rezultatas – sklandžios ir jaunųjų pageidavimus atitinkančios vestuvės. Galimas poveikis: Gali nutraukti projektą, gali suteikti papildomą finansavimą, gali nurodyti pakeisti suinteresuotų šalių atstovus (pvz.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 641 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (799 žodžiai)
  • Ieva
  • Projekto planavimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Projekto planavimas. (2014 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-planavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 01:39
×