Projekto valdymas. Metrikos


Proceso ir projekto metrikos. Metrika poto. "programinės įrangos matavimas". Indikatoriai matavimo prietaisai referatas. Kokybes metrikos matai. Projekto indikatoriai.

Matai , metrikos ir indikatoriai. Metrikos proceso ir projekto sritije. Proceso metrikos. Projekto metrikos. Programinės įrangos matavimas. Metrikos orientotos didžiu. Metrikos orientotos funkcijomis. Prapliesto funkcinio taško metrikos. Skirtingų metrikų šąryšiai. Metrikos programinės įrangos kokybei. Faktoriai , kurie veikia kokybę. Kokybės matavimas. Defektu šalinimo efektivumas. Metrikų integravimas į kurimo procesą.

Nors terminai matas , metrika ir matavimas gali buti panaudoti kaip pakeičiantis vienas kitą , bet reikia atkreipti dėmėsį į skirtumus tarp jų. Programinės įrangos projektavimo kontekste terminas matas nauduojamas kaip ilgio , kiekio , dydžio , gabumu arba kokio nors atributo indikatorius ; o matavimas - kaip veiksmas nustatant matą .

Ieee standartų žodynas apibrėžia metriką kaip laipsnio , kurio sistema , komponėntas arba procesas turi (valdo) duotą atributą , kiekybinis matas .

Metrikos kažkokiu budu suriša matus ( pvz. Vidutinis klaidų ,kurie buvo rasti tikrinant atskirus modulius , kiekis ). Projekto administratorius sudarinėja metrikas, kad paskui iš jų gauti indikatorius.

Terminas indikatorius reiškia metrikų rinkinį , kurio pagalba bus lengviau supmetrikos turi buti sudarytos taip, kad galima būtu nustatyti proceso ir projekto indikatorius. Proseso indikatoriai duoda galimybę isitikinti veikiančio proceso veiksmingumu (paradigmos , programų sistemos inženerijos uždaviniai , padaryti produktai ir tarpines ataskaitos). Proceso metrikų rinkamas vyksta viso projekto metu ir gali užtrukti gana ilgą laiką. Tai daromas tam , kad sudaryti indikatorius , kuriais galima būtų nauduotis ilgą laiką tobulinant procesus.

Projekto indikatoriai duoda galimybę projekto menedžeriui (1) įvertinti veikiančio projekto statusą (buklę) ; (2) nustatyti parinkto kelio riziką ; (3) išriškinti problėmines sritis priš tai kai jie taps kritiški ; (4) suderinti darbų srovę ir (arba) uždavinius ; (5) įvertinti projekto komandos galimybę valdyti produktų kokybę.

Kai kuriais atvejais ta pati metrika gai buti panauduota kad sadaryti proceso ir projekto indikatorius , nes davienintelis racionalus būdas , kad pagerinti bet kokį procesą tai yra specifinių proceso atributų išmatavimas ; sudaryti pagal tuos atributus reikšmingų metrikų rinkinį ir po to panauduoti šitas metrikas , kad sudaryti indikatorius , kurie jau bus panauduoti proceso tobulinimui.

Grady skiria proceso duomenis į individualus (privačius) kai kurie proceso metrikos yra privatus projektotuojų komandai , bet bendros visiems komandos nariams.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (3059 žodžiai)
  • Universitetas
  • Albertas
  • Projekto valdymas. Metrikos
    10 - 3 balsai (-ų)
Projekto valdymas. Metrikos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-valdymas-metrikos.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 19:24
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo