Projekto valdymas. Planavimas.


Projektu valdymas kursinis. Projektu valdymas kursinis darbas. Projekto planavimas kursinis. Projektu valdymas referatas. Projektu vadyba referatas. Projektas projektu valdymo referatas. Projektu velavimas kursinis. Projektu valdymo problemos referatas. Projektu planavimas kursinis darbas. Projekto planavimas referatai.

Įvadas. Pagrindinės įdėjos. Žmonių ir sąnaudų sąryšis. Pastangų paskirstymas. Užduočių sekos nustatymas. Griežtumo laipsnis. Adaptacijos kriterijai. Programos kūrimo užduočių pasirinkimas. Pagrindinių užduočių detalizavimas. Užduočių tinklo nustatymas. Tvarkaraščio sudarymas. Tvarkaraščio schemos. Sekimas tvarkaraščiu. Projekto planas.

Projekto planavimas, darbų skirstymas, turimų ir reikalingų resursų įvertinimas – svarbi kiekvieno projekto dalis. Tiesa, ne visi ją tokia laiko ir tai dažnai tampa projekto užbaigimo vėlavimo, neįvykdytų reikalavimų ir neužtikrintos kokybės priežastimi. Daugelis projektų turi gana griežtai ribotą laiką jam atlikti (deja, dažnai ne paties projekto atlikėjo nustatytą), ribotus žmonių, technikos išteklius. Todėl optimalus visų resyra labai daug priežasčių, kodėl projektas gali vėluoti ir programa klientui pateikiama gerokai per vėlai, tačiau daugelis jų gali būti suvedamos į šias.

Nerealūs terminai, nustatyti kažkokių žmonių (dažniausiai - naudotojų), nepriklausančių projeknuspėjama arba nenuspėjama rizika, į kurią nebuvo atsižvelgta kai buvprojekto vadovybės atsisakymas pripažinati, kad projektas nebus užbaigtas numatytais terminais ir efektyvių veiksmų problemai išspręsti trūkumas.

Jei kruopštūs tyrimai parodo, kad projektas jokiu būdu nebus užbaigtas iki nurodytos datos, negalima palikti visko likimo valiai, tikintis, kad kažkokiu stebuklingu būdu viskas savaime susitvarkys ir programa bus padaryta laiku. Nerealių terminų spaudžiami darbuotojai pradeda skubėti, todėl krinta darbo kokybė, nukenčia programos dokumentavimas, daromi niekur nefiksuojami pakeitimaatlikti detalų projekto tyrimą, įvertinimą, pagrindžiant duomenimis iš praeitų projektų. Nustatyti pastangas, kurių pareikalaus projekto atlikimas ir jo trukmę.

Naudojant inkrementinį modelį (incremental process model) parengti strategiją (dokumentuotą), kaip pateikti iki nustatytų terminų programų sistemą, turinčią kritinį funkcionalumą ir atidėti antraeilio funkcionalumo realizavimą vėlesniam laikui.

Susitikti su klientu ir, naudojantis atliktu detaliu projekto tyrimu (beje, pateiktu taip, kad bątu suprantamas klientui) bei pasitelkiant pavyzdžius iš kitų projektų, paaiškinti, kodpaprastai programos kūrimas susideda iš daugelio mažų užduočių. Kai kurios iš jų yra truputi toliau nuo pagrindinio tikslo pasiekimo kelio, todėl spaudžiant terminams gali būti atidėtos vėlesniam laikui, joms atlikti gali būti skirti mažesni resursai ir pan. Kitos gi yra kritinės ir jei jų atlikimo terminas yra už nustatytojo, kyla didelės abejonės, ar projektas bus užbaigtas laiku.

Projekto vadovo (arba visų projekto dalyvių) pareiga yra nustatyti, kurios iš užduočių yra kritinės, sekti jų vykdymą ir prognozuoti galimą uždelsimą. Tačiau tam, kad tai taptų įmanoma, reikia turėti gerai parengtą projekto eigos tvarkaraštį.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (2348 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vainius
  • Projekto valdymas. Planavimas.
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Projekto valdymas. Planavimas.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/projekto-valdymas-planavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:48
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo