Projektų rašymas


Projektų rašymas. Projektų rūšys. Projektą sudaro. Poreikių analizė. Nereikia. Reikia. Pagrindinių tikslų apibrėžimas. Kam? Kodėl? Projekto uždaviniai. Kiekviena užduotis turi būti. SMART. Metodologija. Nereikia. Reikia. Veiksmų planavimas. Nereikia. Reikia. Sėkmingos lėšų paieškos žingsnių. Projekto vadovo portretas.

Projektas - veikla, kuri turi aiškią pradžią ir pabaigą ir kuri reikalauja žmogiškųjų, materialinių ir finansinių išteklių. Projektas turi patenkinti poreikius arba spręsti problemas.

Paraiška – dokumentas, kurį pateikę pretenduojame gauti pinigus savo projekto vykdymui (prašymas paremti projektą).

Jaunimo mainų Jaunimo iniciatyvos Mokymų projektai Veiklos kokybės gerinimo projektai Savanorystės projektai Demokratiškumo projektai.

Nukreipti projekto prieš įtakingus visuomenės asmenis Galvoti, kad Jūs žinote viską Daryti projekto jauniems žmonėms – darykite jį su jais! Daryti projekto vien dėl to, kad tai madinga Pasiduoti pasyvumui, fatalizmui ar pesimizmui !

Klausti įtrauktų į projektą asmenų nuomonės Pasitarti su potencialiais partneriais, sponsoriais ar su tais, kurių pagalbos jums gali prireikti Pagalvoti, kokias visuomenines varomąsias jėgas projektas galėtų išjudinti Peržiūrėti panašių projektų rezultatusAtsiminti, kad nėra objetyvios poreikiu analizes Daryti viską laiku Išdrįsti eiti prieš srovę.

TIKSLAS: galutinis projekto tikslas. Tikslai yra nustatomi, remiantis poreikių analize ar konkrečios aplinkos problemų identifikacija.

Kodėl vykdysime projektą ? Kokius pokyčius atneš projektas valstybėje, regione, bendruomenėje, organizacijoje? Kaip projektas siejasi su jaunimo programos ar organizacijos uždaviniais ? Ką konkrečiai gautume, jei projektas pavyktų 100 procentų ? Projekto tikslai turėtų būti išreikšti vienu ar keliais sakiniais, kurie nusakytų projekto esmę, Tie sakiniai turėtų atspindėti projekto esmę, netgi ištraukti iš vio paraiškos konteksto.

  • Viešasis administravimas Skaidrės
  • MS PowerPoint 335 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (622 žodžiai)
  • Universitetas
  • Akvile
  • Projektų rašymas
    10 - 6 balsai (-ų)
Projektų rašymas. (2015 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektu-rasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:19
×