Projektų špera


Projektas – tai laikina veikla, orientuota sukurti unikalų produktą ar paslaugą.. Projektas spera. Projektų klasifikacija. Investicinis projektas pavyzdys. Projektas speros. Projektų tipai. Inžinerinių projektų valdymo ypatumai. Kokie keliami reikalavimai projektų vadovams. Projektu pavyzdžiai speros. Kriterijus klasifikuojami projektai.

Projektas. Projektų klasifikacija. Projektams būdingos savybės. Projektų valdymas. Projektų valdymo procesai. Projekto idėjos analizė. Iš ko susideda projekto planavimas? Paaiškinkite kalendorinį planavimą. Projekto dalyviai. Kaip sudaroma projekto komanda? Kokie reikalavimai keliami projekto vadovui? Kokie yra sėkmingo projekto kriterijai? Kokius žinote tarptautinių projektų kultūrinius skirtumus? Kas yra projekto gyvavimo ciklas? Projektų valdymo būtinumo priežastys. Iš ko susideda projektų valdymas? Išvardykite projektų valdymo funkcijas. Kokie bendrieji projekto planavimo principai? Pateikite atsakomybės paskirstymo matricos pavyzdį. Kaip vykdoma projekto kontrolė? Kas būdinga projekto eigos kontrolei? Kada projektas vadinamas užbaigtu? Kaip klasifikuojama projekto rizika? Kaip valdoma projekto rizika? Kokie yra projekto kokybės valdymo metodai? Projekto integravimas organizacijoje. Pateikite matricinės organizacijos pavyzdį. Pateikite kultūrinių derybų ypatumų pavyzdį. Kokie yra socialinių projektų ypatumai? Kokie yra investicinių projektų ypatumai? Kokie yra inžinerinių projektų ypatumai? Megaprojekto apibrėžimas.

Projektas - tai laikina veikla, orientuota sukurti unikalų produktą ar paslaugą. laikina reiškia, jog projektui nustatomi tikslūs pra­džios ir pabaigos momentai. unikalumas rodo projekto rezultato (produkto ar paslaugos) naujumą, kuris bus naudingas kuriam nors konkrečiam klientui ar grupei projektu suinteresuotų asmenų. Produktas ar paslauga gali būti unikali net tuo atveju, jei tai, kas daroma dabar, jau buvo atlikta daug kartų prieš tai, tačiau skiriasi projekto savininkas, dizainas, vieta, kontraktai. Anglijos projektų vadovų asociacija į projektą žiūri kaip į veiklą, turinčią konkrečius tikslus, kurie paprastai apima tikslius reikalavimus terminams, biudžetui ir pasiektų rezultatų kokybei.

. Projektų klasifikacija. Projektai gali būti labai įvairūs -jie gali skirtis savo svarbumu, dydžiu, naujumu, turiniu, trukme, dalyviais, sudėtingumu. Todėl iškyla būtinybė juos klasifikuoti. Priklausomai nuo to, kaip aiškiai apibrėžti projekto tikslai ir metodus jiems pasiekti, gali būti išskirtos šios grupės: inžineriniai projektai;produkto (paslaugos) kūrimo ;sistemų kūrimo ; tyrimų bei organizacinių transformacijų. Pagal problemų turinį, nusakantį projekto aktualumą: tipiniai gali būti atkuriami skirtingose situacijose, juos pakoregavus pagal vietos sąlygas;unikalūs negali būti tiražuojami, nes jų situacijos nesikarto­ja, neįmanoma sukurti kitos panašios projektavimo srities (pvz. , uni­kalaus objekto restauracijos projektas). Projekto klasė nusta­toma pagal projekto sudėtį ir jo veiklos srities struktūrą: monoprojektai - tai atskiri, nepriklausomi, skirtingo tipo ir dydžio.

Projektai; multiprojektai - tai projektų kompleksas ar programa, susidedanti iš tarpusavyje susijusių monoprojektų; megaprojektai - tikslinės regionų vystymo programos,apimančios keletą mono ir multiprojektų. Projekto tipai: socialiniai;ekonominiai;organizaciniai;techniniai;mišrieji projektai.

  • Microsoft Word 223 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (2941 žodžiai)
  • Paulina
  • Projektų špera
    10 - 1 balsai (-ų)
Projektų špera. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektu-spera.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 15 d. 16:30
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo