Projektų valdymas IBS


Projekto grupės Nr. ir projekto pavadinimas. Projekto komanda. Projekto vadovas. Projekto komandos nariai. Projekto kontekstas. Klientas. Projekto savininkas. Projekto tikslų hierarchija. Projekto trilypis tikslas. Projekto apimties valdymo planas. Projekto WBS diagrama. WBS tekstinis pavidalas. Tyrimas. Dizainas. Spintelė. Vieta. Įrengimas. Projekto laiko valdymo planas. Projekto tvarkaraštis Gantto diagramos pavidalu. Projekto gairių planas. Projekto kaštų valdymo planas. Projekto kaštų vertinimas. Projekto biudžetas. Projekto S kreivė. Projekto rizikos valdymo planas. Identifikuotų rizikų sąrašas. Rizikų kategorizavimas su komentarais. Rizikų registras. Projekto suinteresuotų šalių valdymo planas. Identifikuotų suinteresuotųjų šalių sąrašas. Suinteresuotųjų šalių kategorizavimas su komentarais.

Studentai didžiąją dienos dalį praleidžia universitete, todėl su savimi turi ne tik mokslams būtiniausius daiktus, tokius kaip kompiuteris, knygos, konspektai, tačiau dažnas atsineša ir daiktus nesusijusius su moksline veikla (treniruočių aprangą, skėtį ir t.t.). Visiems minėtiems daiktams reikalinga saugi vieta pasidėti, kad nereikėtų visą dieną nešiotis su savimi, o ir palaikyti tvarką, kad nesimėtytų daiktai visame universitete. Tad ši problema dar ISM universitete nėra išspręsta. Tada ir kilo idėja – stacionarios spintelės. Šiuo projektu sieksime ne tik palengvinti studentams klausimą, susijusį su daiktų pasidėjimu ir saugojimu, bet palaikysime tvarką universite.

Mūsų klientas - ISM universitetas. Pasirinkimą lėmė tai, kad ISM universitetas laikosi pasaulinių standartų ir visaip stengiasi palengvinti studentų gyvenimą. Tiek Europoje, tiek pasaulyje šios spintelės nėra naujovė ir jos yra didžiojoje dalyje universitų.

ISM universiteto skyrius, atsakingas už projekto valdymo kontrolę, tiesiogiai atsiskaitantis finansuotojui, tai yra ISM universitetui. Šiuo atveju, būtų ISM Kauno studijų skyriaus vadovė Asta Švarcaitė.

Atrenkami keturi studentai iš ISM universiteto, kuriems bus paskirta atlikti ir suruošti informaciją apie apklausą. Studentai padedami dėstytojo Lino Turausko sudarys klausimyną.

Studentai atliks apklausą ISM universiteto patalpose. Bus apklausti 90% ISM studentų, kurie pasakys savo nuomonę, ką jie mano apie spintelių įrengimą ISM patalpose.

Susumavus duomenis, bus žiūrima kiek surinko balsų už tai, kad spintelės būtų ir kiek, kad - ne. Tai padėtų mum nustatyti ar pravartu investuoti ir įrenginėti šias spinteles.

Susumavus duomenis, bus atliekama analyzė ir nusprendžiama, ar imtis šio projekto ar ne. Geriausiai nuomonės atsispindi būtent klausimynuose, todėl surinkta informacija yra tiksli ir patikima.

Nusprendus, jog imsimės spintelių įrengimo ISM patalpose, paruošiama sutartis ir pasirašoma su ISM universiteto atstovu, Kauno studijų skyriaus vadove Asta Švarcaite.

Samdoma firma UAB „Vesida“, kuri atliks visus darbus susijusius su projektavimu, t.y. parenkamos geriausiai tinkamos medžiagos, universaliausias spintelės dydis bei spalva.

Išrenkamas priimtiniausias, iš mums pateiktų variantų, sprendimas spintelės gamybai. Priimama stačiakampio formos spintelės dizainas.

  • Vadyba Projektas
  • Microsoft Word 732 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (1996 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ramune
  • Projektų valdymas IBS
    10 - 10 balsai (-ų)
Projektų valdymas IBS. (2015 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektu-valdymas-ibs.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:45
×