Projektų valdymas skaidrės


Projektų valdymas. Projektas. Projektas – yra laikinos pastangos sukurti unikalų produktą ar paslaugą. Projektų valdymas. Projektų valdymo struktūra. Projektų valdymo procesai. Projektų valdymo kontekstas. Projekto fazės ir projekto gyvavimo ciklas. Projekto dalininkai. Matricinė struktūra leidžia lanksčiau naudoti darbo išteklius. Organizacinė įtaka. Valdymo įgūdžiai.


Vykdomų organizacijoje procesų ir projektų bendros savybės: Atlieka žmonės Riboti resursai Planavimas, įvykdymas ir kontrolė Skirtumai: Procesai yra nuolatiniai ir besikartojantys Projektai yra laikini ir vieninteliai (specifiniai).

Projektas – yra laikinos pastangos sukurti unikalų produktą ar paslaugą.

Projekto metu yra kuriami produktai/paslaugos, kurių anksčiau nebuvo, kurie yra unikalūs, nors priklauso didelei kategorijai. Pvz., kelių tūkstančių biuro pastatų statyba yra unikali paslauga, kadangi jos infrastruktūra – individuali, vienintelė: skirtingi savininkai, skirtingas dizainas (konstrukcija), skirtinga vieta, skirtingi sutarties dalyviai ir t.t.

Projektų valdymas – tai žinių ir įvairių priemonių taikymas pasiekti tikslui bei meistriškas sugebėjimas planuoti darbą taip, kad būtų patenkinti (viršyti) užsakovo lūkesčiai dėl to projekto. Būtina atsižvelgti į: Apimtį, laiką, kainą ir kokybę. Skirtingus užsakovų poreikius ir lūkesčius. Ar yra nustatyti reikalavimai.

Projektų valdymas susideda iš įvairių procesų, kurie yra tarpusavyje susiję.

PROJEKTO INTEGRACIJOS VALDYMAS Projekto plano vystymas Projekto plano vykdymas Pokyčių kontrolė PROJEKTO APIMTIES VALDYMAS Iniciatyva Apimties planavimas Apimties nustatymas Apimties patikrinimas Pokyčių kontrolė PROJEKTO LAIKO VALDYMAS Veiklos nustatymas Veiksmų seka Veiksmų trukmės įvertinimas Projekto grafiko tobulinimas Grafiko kontrolė.

PROJEKTO KAŠTŲ VALDYMAS Išteklių planavimas Kaštų nustatymas Biudžeto sudarymas Kaštų kontrolė PROJEKTO KOKYBĖS VALDYMAS Kokybės planavimas Kokybės užtikrinimas Kokybės kontrolė PROJEKTO ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VALDYMAS Organizacinis planavimas Personalo paskyrimas Komandos įgūdžių tobulinimas.

  • MS PowerPoint 380 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (852 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neismanelis3000
  • Projektų valdymas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Projektų valdymas skaidrės. (2017 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektu-valdymas-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 00:27
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo