Projektuotas itaisas spaustuvas


Klijavimo spaustuvai. Ar imanoma suvirinti spaustuvus. Spaustuvas kursinis.

Įtaiso paskirtis. Įtaiso konstrukcija ir veikimo principas. Įtaisą veikiančių apkrovų skaičiavimas. Įtaiso konstrukcinių elementų darbingumo skaičiavimas. Sriegio tikrinimo skaičiavimas. Veržlės sriegio stiprumo tikrinimas (kirpimui). Veržlės sriegio stiprumo tikrinimas (glemžimui). Atramos skaičiavimas. Detalių suleidimų parinkimas. Įtaiso surinkimo aprašimas. Kinematinių porų tepimas ir sandarinimas. Išvadas. Literatūros sąrašas.

Spaustuvai naudojami detalių laikymui. Nustatomas reikiamas atstumą tarp prispaudimo plokštelių ir detale tvirtai suspaudžiama. Suspaudžiąs detalę vieną kartą, paskui nereikia jos laikyti pastoviai suspaustos. Suspausta detalę lengviau šlifuoti, gręžti, suvirinti ar , klijuoti. Su spaustuvų pagalba lengvai galima atsukti veržlė arba varžtas. Spaustuvai stacionariai tvirtinasi prie darbastalio.

Rankiniai spaustuvai gali būti naudingi kaip namuose buityse, taip ir gamykloj, nesvarbų ar tai nedidelis garažas ar didelė pramonė įmonė.

Dauguma apdailos detalių elementu dažnai yra klijuojamos, arba jos reikia gerai prispausti prieš prisukant. Šis įrankis yra universalus, gali būti panaudojamas ir kitiems nenumatytiems suspaudimo darbams. Įrankį galima naudoti ant stalo, dažniausia įrankio apkrova tai žmogaus ranka sukimo jėga į rankenėlę (apie 200N).

Įrankis bus naudojamas gan retai, naudojant šį įranki būtina įsitikinti ar laikiklis ir antgalis tvirtai įsikabinę i spaudžiamą detalę, spaustuvui nusprūdus galima susižeisti nuo atšokusių detalių.

  • Mechanika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 238 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1189 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mindaugas
  • Projektuotas itaisas spaustuvas
    9 - 3 balsai (-ų)
Projektuotas itaisas spaustuvas. (2013 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/projektuotas-itaisas-spaustuvas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 08:05
×