Prologas Epilogas istorija Metro


Prologas Epilogas istorija Metro. Pabaiga.


-Tik senas metro, kuris neveikia jau daugiau nei penkiasdešimt metų ir yra tarp milžiniškų kalnų. – užbaigė už mane Šonas.

-Labas, Liuse, - pasisveikino Lukas, kurio šypsena manęs tikrai nenuteikė linksmiau.

- Na mano brolis man svarbiau, nei mano nepagrįstos baimės.

Tiksliai nežinojau, kur randasi šis metro, bet vos suradusi adresą suvedžiau jį į Saros navigaciją, kuria ji visada turėdavo automobilyje.

-Juk tai visai netoli, - Sara žiūrėjo į kelią retkarčiais vis žvilgtelėdama į navigaciją.

-Dvi valandos kelio, nėra netoli. – atsidusau, suvokusi, kad ko gero metro teks praleisti ir visą naktį. Nors vis dar nepraradau vilties, kad Šonas vis dėlto atsilieps.

-Na, tai gali nuveikti, ką nors naudingą. – atsisukau į ją, kai ji atsidususi vėl pasakė, - pavyzdžiui paieškok internete ko nors apie metro.

Nežinodama ką daugiau galėčiau daryti tiesiog linktelėjau. Telefone vis dar buvo įjungtas internetas, kurioje paieškoje ir buvo suvestas metro.

Radau kelis senus straipsnius ir paprastų žmonių komentarus ar istorijas, bet tik kelios iš jų mane tikrai sudomino.

Sara taip pat norėjo jas išgirsti todėl paprašė perskaityti garsiai.

Grįžtant prie metro. Turbūt jau galvojat, kad viskas mums baigėsi gerai, nes tai rašau? Bet aš noriu jūs perspėti – niekada jokiais būdais nekelkite ten kojos. Jei norite likti sveiki ir ramiai nugyventi savo gyvenime, geriau jau vakarą praleisti prie televizoriaus.

Vos mes atvykome viskas atrodė tiesiog apleista ir purvina. Nesigirdėjo jokių garsų, o tuo labiau trolių balsų ar kitokių garsų. Atrodė, kad mums einant vaizdas vis nesikeitė, o dėl atsargumo kas nedidelį atstumą žymėdavomės kelią, kad vėliau rastume išėjimą.

Bet einant laikui ėmiau pastebėti kai ką keisto. Ėmė dinginėti prožektorių šviesą, o mums apsisukus grįžti rodės lyg kas būt ištrynęs visas mūsų pažymėtas žymias...“

-Tai skamba gana kraupiai, - Sara atrodė iš ties įdėmiai klausėsi visko ką skaičiau. – O be to nebloga mintis su tuo žymėjimu.

-Ne. – po visko sekė tik komentarai, kurie beveik visi norėjo tęsinio, bet iš jų visų tik vienas sulaukė atsakymo. –Mergina atsakė į vieną prašymą papasakoti toliau...

-Tu rimtai? Ar tik juokauji? – mačiau kaip Sara stipriau suspaudė automobilio vairą.

-Nemanau. Šis atsakymas rašytas prieš kelis mėnesius, tai jau turėjo išeiti. Gal tiesiog pamiršo parašyti. – bandžiau surasti logišką sprendimą.

-Turbūt tavo teisybė. Bet žinai, geriau paklausom muzikos, nes jei paklausysiu dar vieno tokio pasakojimo apsuksiu automobilį ir grįšiu namo.

Tikrai tuo neabejojau. Jei aš netikėjau Troliais, o Šonas buvo dėl jų pakvaišęs, tai Sara buvo iš tų žmonių, kurie visko bijojo. Bet jei man ar Šonui reikėdavo pagalbos, ji visada sutikdavo. O šįkart vykti pasiūlė pati, nors ir dar nebuvau apie tai pagalvojusi.

Pažvelgiau į navigaciją, kuri rodė, kad iki kelionės tikslo liko apie pusė valandos kelio.

Žvelgiau pro langą, kur vis dar buvo šviesu... Milžiniški kalnai buvo nušviesti vakaro saulės šviesa. Tikiuosi šiandien viskas bus gerai, o Šonas sveikas ir gyvas, tik galbūt jam nepasisekė ir jis sudaužė savo telefoną...

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (3345 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vikki
  • Prologas Epilogas istorija Metro
    10 - 1 balsai (-ų)
Prologas Epilogas istorija Metro. (2017 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/prologas-epilogas-istorija-metro.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 23 d. 13:51
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema