Prostitucija - seniausia pasaulio profesija


Prostitucija referatas. Prostitucijos mastai. Prostitucijos samprata. Prostitucijos profesija. Magistro darbai apie prostitucija. Prostitucija literatura. Seniausia profesija pasaulyje. Prostitucijos mastai lietuvoje. Politika ir prostitucija. Ar lietuvoje turi buti legalizuota prostitucija rasto darbas.

Teoriniu požiūriu apžvelgtas prostitucijos reiškinys visuomenėje, jo atsiradimas, pati prostitucijos eigą, taip pat apžvelgti prostitucijos mąstai ir parodyta nauda legalizuotos ir nelegalizuotos prostitucijos. Įvadas. Prostitucija ir prostitucijos samprata. Kelias į prostituciją. Prostitucijos raida arba seniausia pasaulio profesija. Nusikalstamas pasaulis, politika ir prostitucija. Prostitucijos mąstai pasaulyje ir Lietuvoje. Prostitucijos legalizavimas. Išvados. Literatūra.

Prostitucija tai reiškinys, kuris supa mus kasdieninio gyvenimo aplinkoje. Su juo galima susidurti ne tik gatvėje, bet ir darbe ar netgi namuose. Prostitucija gali būti daug arčiau, nei tai yra suvokiama ir tai gali būti tokia forma apie kurią net nesusimąstoma. Prostituciją įvardinčiau, kaip vieną iš visuomenės nuodėmių , kurios ji nenori atsikratyti.

šiame darbe sieksiu teoriniu požiūriu apžvelgti prostitucijos reiškinį visuomenėje, jo atsiradimą, pačią prostitucijos eigą, taip pat apžvelgti prostitucijos mastus ir parodyti naudą legalizuotos ir nelegalizuotos prostitucijos.

Ar į prostituciją reiktų žvelgti trim aspektais – verslo, problemos, malonumo? Ar tai yra viskas viename: prostitutei – problema, klientui – malonumas, suteneriui – verslas? Kodėl ji klesti? Ar prostituciją įtakoja pats elementariausprekyba moterimis ir prostitucija šiandien yra pelningas verslas Šešėlinės ekonomikos dalis. Visas šis biznis sukasi tik ant moterų parduodamų ir išnaudojamų kūnų. Meilės vergės suteikinėjančios intymias paslaugas už atitinkamą atlyginimą yra vadinamos prostitutės. Būti prostitute tai ne vien tik prostitucija, kai moterį klientas perka, moka už paslaugas, tenkinasi, bet tai bendrai yra savęs žeminimas, traumavimas, ligos, smurtas, panieka, atstūmimas ir daug panašių aspektų. Dažniausiai visuomenėje vyraujanti nuomonė apie prostituciją yra neigiamo požiūrio, jog tai yra blogis, lengvai uždirbami dideli pinigai, prostitutės yra visuomenės atmatos.

Prostitucijos atveju moterų diskriminacija, be abejonės, yra šimtaprocentinė. Šešėlinės ekonomikos sąlygomis jos priverčiamos užsiimti žiauriausiu ir, be kita ko, joms nepelningiausiu verslu – savo kūno pardavimu. Jos padeda tarpti organizuotam nusikalstamumui, kurį valdo ir kontroliuoja vyrai. Moterys neturi jokių šansų apversti svorio centrus ir sukurti situaciją, palankią sau. Tačiau nerealiai atrodo ir tai, kad parduodamos savo kūną moterys galėtų disponuoti visais savo kūnu uždirbamais pinigais. Prostitučių didžiąją dalį pinigų pasiima suteneriai, lygiai taip pat absoliuti dauguma prostitučių grįžta namo ir atiduoda pinigus jų laukiantiems sugyventiniams.  .

Išnaudojimo struktūra paprasta: iš esmės tik vyrai valdo šį verslą  ir beveik vien moterys yra parduodamos. Kas iš to pelnosi, jei nuolat kartojama, kad prostitucijos verslas yra vienas pelningiausių? Geriausiu atveju gavusi trečdalį savo uždirbtų pinigų, moteris už tai susimoka fizine ir psichine sveikata ir išstumia save iš visuomenės.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2010 m.
  • 14 puslapių (3737 žodžiai)
  • Universitetas
  • Santira
  • Prostitucija - seniausia pasaulio profesija
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Prostitucija - seniausia pasaulio profesija. (2010 m. Rugpjūčio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/prostitucija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 17:25
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo