Prostitucijos problema kaime


Prostitucija latvijoje. Prostitutes kaimuose. Prostitucija ese. Prostitucijos ribojimai latvijoje. Prostitucija kaime. Prostitucija referatas.

Prostitucijos problema kaime. Skurdžiai gyvenančioms kai kurių biržų rajono kaimų nepilnametėms Latvija tampa beveik svajonių šalimi. Merginos nelegaliai kerta sieną ir kaimyninėje valstybėje teikia intymias paslaugas. Yra trys nelegalūs sienos perėjimo punktai - brasta netoli Jonelių kaimo, Germaniškyje bei didžiojoje Panemunėje. Problemos sprendimas pagal M. G. Velasquezo.

Skurdžiai gyvenančioms kai kurių biržų rajono kaimų nepilnametėms latvija tampa beveik svajonių šalimi.

Prostitucijos verslas pastaruoju metu ypač suaktyvėjęs pačeriaukštės seniūnijoje (biržų r. ). Kaimiečiai atvirai sako pavardę žmogaus, kuris užsiima merginų viliojimu ir gabenimu į užsienį, tačiau turinčios tai tirti institucijos bejėgės - jų atstovai tvirtina, kad skundų nėra, prievartos - taip pat. Pačeriaukštės pagrindinės mokyklos direktorius audrius viduolis lapkričio dieną pranešė seniūnijai ir rajono vaikų teisių apsaugos tarnybai, kad devintokė vilma j. Nuo spalio 10 dienos nelanko mokyklos. Rajono vaikų teisių apsaugos tarnybos socialinis darbuotojas keletą kartų apsilankė ir pastebėjo, kad mergina dešimt dienų nebuvo namuose, jos buvimo vietos nežinojo net motina birutė b. Motina pareiškė, kad ji niekam pretenzijų dėl dukters dingimo neturinti.

Kaimiečiai įsitikinę, kad pati vilmos j. Motina, sugyventinius keičianti kaip kojines ir nespjaunanti į alkoholį, gauna pinigų iš dukters, todėl tyli. Kaimynai neabejoja, kad motina žino, kuo užsiima jos dukra.

Trylikametė vilma j. Už savo pinigus vyresnei seseriai nupirko sportinę aprangą, davė pinigų ir motinai. Pati įsigijo naujus džinsus, nusidažė plaukus.

Pačeriaukštės pagrindinės mokyklos devintokei vilmai j. Biržų ligoninės akušerijos -ginekologijos skyriuje buvo atliktas abortas.

Socialinio darbuotojo pareiga reaguoti į susidariusią situaciją atsižvelgiant į tai, kad kaimiečiai vieningai pačeriaukštės pagrindinės mokyklos dirsisteminės veiklos apribojimas dėl įrodymų stokos (teisėsauga negali veikti be konknusprendėme, kad visų pirmiausia reikia kliūtys yra daugiau organizacinės. Vieni didžiausių apribojimų būtų šeimos nenoras keistis ir specialistų abuojumas (pagalbos suteikimas tik iš pareigos, atmestinai ir šaltai).

Iš etinės pusės socialinis darbuotojas privalo padėti ir suteikti galimybes pasitaisyti,jeigu vi dalyje paminėti svarbiausi apribojimai (šeimos nenoras keistis, bendradarbiauti) būtų labai dideli – nepakaktų vien tik socialinio darbuotojo aktyvumo ir noro. Todėl socialinis darbuotojas, norėdamas padėti nepilnametei, turėtų pasirinkti antrąją alternatyvą – apriboti mkreiptis į teisines institucijas (policija, teismas).

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2010 m.
  • 5 puslapiai (694 žodžiai)
  • Mokykla
  • Nomeda
  • Prostitucijos problema kaime
    10 - 1 balsai (-ų)
Prostitucijos problema kaime. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/prostitucijos-problema-kaime.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 11:59
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo