Protingas namas ir jo galimybės


Protingo namo sąvoka. Paprastai EIB sistema apjungia šiuos inžinierinius tinklus. Valdymo sistemos schema su jutikliais. Apšvietimas. Šildymas ir vėdinimas. Apsaugos sistemos. Vartelių, uždangų ar žaliuzių valdymas. Landšafto priežiūros sistema. Įgarsinimo sistemos –garso, vaizdo aparatūra, namų kinas. Vaizdo ir garso signalų paskirstymo sistema MultiRoom. Pagrindiniai prietaisai. Ekonomija. Elektros energijos suvartojimo grafikas. Protingo namo kaina. Išvados.


Pagrindinis darbo tikslas- išsiaiškinti, kas tai yra Protingas namas ir kokios yra jo galimybės. Taip pat svarbu yra išanalizuoti šios sistemos privalumus.

Protingas namas- tai bendra namo įrenginių sistema, leidžianti patogiai ir racionaliai naudoti name esančią įrangą ir jos veikimui reikalingą energiją. Šios sistemos pagrindas yra viena kabelinė sistema su programuojamais moduliais. Kabelinei sistemai naudojama EIB tipo kabelis.

Apšvietimą Elektros prietaisų valdymą  Apsaugos sistemą (apsauginė – gaisrinė signalizacija)  Šildymą Vėdinimą Oro kondicionavimą Žaliuzių valdymą Sodo augalų laistymo sistemą.

Su EIB paprastas apšvietimo valdymas iš bet kurios patalpos Kai kuriose patalpose (svetainė, koridoriai tarp miegamojo ir vonios kambario) galima rinkti lempų tamsinimą Galimybė sudaryti šviesos scenas atsižvelgiant į paros laiką Galimybė reguliuoti apšvietimo intensyvumą Apšvietimą galima valdyti taimeriu.

Galimybė analizuoti ir reguliuoti temperatūrą ir drėgmę visame name ar konkrečioje patalpoje Sistema gali valdyti šildymą priklausomai ir nuo lauko temperatūros Sistema valdo visų patalpų mikroklimatą- t.y. visų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo prietaisų kaip vieningos sistemos valdymas Galimas šildymo valdymas nustatant taimerį arba pagal nustatytą scenarijų.

Sistema turi šeimininkų buvimo namuose imitavimo programą Suveikus apsaugos sistemai, išsisius pranešimas saugos tarnybai, ir į nurodytą tel.

  • MS PowerPoint 216 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (547 žodžiai)
  • Kolegija
  • Albert
  • Protingas namas ir jo galimybės
    10 - 1 balsai (-ų)
Protingas namas ir jo galimybės . (2018 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/protingas-namas-ir-jo-galimybes.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 22:50
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo