Protingi namai


Informatikos referatas. Protingas namas. "Protingas" apšvietimo valdymas. Šildymas. Vėdinimas. Multiroom vaizdo-garso sistema. Šviesolaidžio technologijos protingiesiems namams. Telefonija. Televizija. Davikliai. Valdymo ekranas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Patalpoje išdėstyti jutikliai informuoja intelektinio būsto sistemą, kada patalpoje esama žmonių. Tuomet palaikoma komfortiška temperatūra, įjungiamas apšvietimas, kiti prietaisai.

Žmonės išėjus iš patalpos įjungiamas „taupymo“ režimas: krinta temperatūra, išjungiamas apšvietimas, kiti įjungti prietaisai.

aukštos kokybės garsas, priklausantis nuo pagal patalpas parinktų garso kolonėlių;

galimybė bendrauti su žmonėmis, esančiais kitose patalpose, visame name įmontuotų pasikalbėjimo įrenginių dėka;

galimybė skirtingose patalpose klausytis skirtingos muzikos ir matyti skirtingus vaizdus.

Multiroom sistema gali būti nematoma, bet ji stebins Jus garsu ir vaizdu. Viskas sukurta tam, kad galėtumėte džiaugtis poilsiu nesukdami galvos, jog įėjus į kitas patalpas girdėsite ar matysite ne tai, ką norite.

Sienose įmontavus akustines sistemas suteikiama galimybė bendrauti su žmonėmis, tuo pačiu metu esančiais skirtingose namo patalpose.

Multiroom išsiskiria ir aukšta garso kokybe, kadangi garso kolonėlės pritaikomos konkrečioms patalpoms, priklausomai nuo jų dydžio.

Valdyti Multiroom sistemą galite ne tik nuotolinio valdymo pulteliu ar liečiamuoju ekranu, bet ir internetu bei SMS žinutėmis. Tereikia prisijungti prie Intelektinio būsto sistemos interneto naršyklėje ir nurodyti užklausą, kurią Multiroom sistema iškart įvykdys.

Be abejo, svarbu paminėti tai, kad Multiroom sistema leidžia Jums pabusti girdint mėgstamą garso takelį arba radijo stotį. Tereikia nustatyti žadintuvo laiką ir pasirinkti norimus garsus.

Jūsų pageidavimu patalpose įrengus judesio daviklius Multiroom sistema pati įjungs muziką priklausomai nuo jūsų buvimo vietos, muzika tarsi „seks“ Jums iš paskos.

Tam, kad valdyti Multiroom būtų dar paprasčiau, siūlomas modernus iPod laikiklis, kuris ne tik muzika užlies visą namą, bet ir suteiks žavesio namo interjerui.

Avarijos atveju sistema informuos specialiąsias tarnybas, o Jūs gausite balso pranešimą, SMS arba pranešimą internetu.

Ekranas gali būti be touchscreen funkcijos. Toks ekranas atlieka nemažai darbo: juo galima valdyti kelis prietaisus, stebėti jų statusą, bet ne programuoti. Panašių prietaisų kaina yra gerokai mažesnė už tikrąjį lietimui jautrų ekraną touchscreen.

Protingas namas be abejonės yra ateities būstas, kuris bus ir ekologiškas ir ekonomiškas.

  • Informatika Referatai
  • 2015 m.
  • Sergej
  • 19 puslapių (3651 žodis)
  • Universitetas
  • Informatikos referatai
  • Microsoft Word 251 KB
  • Protingi namai
    10 - 7 balsai (-ų)
Protingi namai. (2015 m. Sausio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/protingi-namai.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 01:55