Protmūšis „Ar žinai, kad?“


Protmūšis ,, Ar žinai? “. Turas. ,, Lietuvos istorija “. Netoli Tanenbergo ir Griunvaldo 1410 m. Vykęs mūšis. Koks tai mūšis? Garsus Lietuvos poetas parašęs eilėraštį ,, Miškas ūžia “. Lietuvių rašytoja, demokratė ir švietėja, gimusi 1845 m. Prieš kelerius metus Lietuva minėjo 1000 metų gimtadienį. Kuris Lietuvos miestas 2017 m. Tapo Lietuvos kultūros sostine? Mūšis įvykęs 1410 m. Buvo Žalgirio mūšis. Garsus Lietuvos poetas parašęs eilėraštį. Garsi Lietuvos rašytoja kurios vardas asocijuojas su etnografiniu regionu yra Žemaitė. Pirmą kartą Lietuva rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėta 1009 m. M. Lietuvos kultūros sostine tapo uostamiestis tai yra Klaipėda. Turas. ,, Muzika “. Kokia tai daina ir kas ją atlieka? Garsus Lietuvos dailininkas , kompozitorius parašęs tokias žymias simfonijas kaip. Iš kokio miūziklo ši daina? Muzikos. Žinoma Lietuvos dainininkė parašiusi tokias dainas kaip. Tai daina ,, Ar tikrai myli Lietuva. Garsus Lietuvos kompozitorius parašęs ,, Jūra “ ir ,, Miške “ yra M. Ši arija yra iš miūziklo ,, Velnio nuotaka “ tai. Muzikos instrumentas didesnis už smuiką , bet mažesnis už kontrabosą yra violančelė. Tai gerai žinomo hito ,, Nemylėjau tavęs ‘’ atlikeja Džordana Butkutė. Turas. ,, Geografija ‘’. Žmogus atradęs Ameriką , bet manęs , kad ten Indija. Kurioje šalyje yra Europos geografinis centras? Šalis priklausanti Europai , bet esanti tolokai nuo jos ( tai sala Kurie žemynai sudaro tik viena valstybę? Kas šis žinomas keliautojas įrodęs , kad žemė apvali? Žmogus atradęs Ameriką yra K. Kolumbas. Europos geografinis centras yra Lietuvoje. Sala nutolusi nuo Europos , bet jai priklausanti yra Islandija. Tik vieną šalį turintys žemynai yra Australija ir Antarktida. Žymus keliautojas įrodęs , kad žemė yra apvali yra F. Magelanas. Ačiū , už dalyvavima viktorinoje ,, Ar žinai? “.


Netoli Tanenbergo ir Griunvaldo 1410 m. vykęs mūšis. Koks tai mūšis ?

Garsus Lietuvos poetas parašęs eilėraštį ,, Miškas ūžia “ . Tokį pat vardą ir pavardę turi žinomas lietuvių krepšininkas. Kas tas poetas ?

Lietuvių rašytoja, demokratė ir švietėja, gimusi 1845 m. Jos slaptas vardas asocijuojasi su lietuvos etnografiniu regionu. Kas šita rašytoja ?

Prieš kelerius metus Lietuva minėjo 1000 metų gimtadienį. Kada pirmą kartą Lietuva paminėta rašytiniuose šaltiniuose ?

Kuris Lietuvos miestas 2017 m. tapo Lietuvos kultūros sostine ?

Mūšis įvykęs 1410 m. Buvo Žalgirio mūšis .

Garsus Lietuvos poetas parašęs eilėraštį ,, Miškas ūžia “ yra Jonas Mačiulis – Maironis.

Garsi Lietuvos rašytoja kurios vardas asocijuojas su etnografiniu regionu yra Žemaitė .

Pirmą kartą Lietuva rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėta 1009 m. , pasakojimuose apie Šv. Brunono Kverfurtiečio mirtį .

017m. Lietuvos kultūros sostine tapo uostamiestis tai yra Klaipėda . Ji šį vardą perėme iš Lietuvos žemaitijos sostinės Telšių .

Kokia tai daina ir kas ją atlieka ?

Garsus Lietuvos dailininkas , kompozitorius parašęs tokias žymias simfonijas kaip ,, Jūra “ , ,, Miške ”.

  • MS PowerPoint 5525 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 35 puslapiai (536 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gintare
  • Protmūšis „Ar žinai, kad?“
    10 - 2 balsai (-ų)
Protmūšis „Ar žinai, kad?“. (2020 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/protmusis-ar-zinai-kad.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 02:02
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo