Protokolinė elgsena automobilyje


Įvadas. Protokolinė elgsena automobilyje teoriniu aspektu. Vietų išdėstymas automobilyje. Automobilis kasdieniame gyvenime. Protokolinio elgesio automobilyje klaidos. Išvados. Literatūros sąrašas.


Darbo objektas – protokolinė elgsena automobilyje.

Darbo tikslas – išanalizuoti protokolinę elgseną automobilyje.

Darbo uždaviniai:

Susipažinti su protokolinę elgseną automobilyje;

Pateikti vietų išdėstymą automobilyje;

Pateikti protokolinio elgesio automobilyje klaidas.

Automobilio gale sodinti tris žmones nepriimta (A. Lydeka, 2000).

Vanderbilt teigia, kad jei važiuojama keliese vienu automobiliu reikėtų atsiminti keletą dalykų:

Prieš atidarydamas langą paklauskite, ar kiti neprieštarauja.

Pasisiūlykite ir pats pavairuoti. Tai turi būti savaime suprantama, kai važiuojate vienu automobiliu keliese.

Nesivežkite daugiau keleivių, nepasiklausę vairuotojo arba kitų keleivių.

Jie sėdi veidu vienas į kitus;

Iš automobilio išlipama tokia tvarka, kaip buvo susėsta, - pirmasis jį palieka aukščiausias svečias, paskui kiti.

Vykstant į susitikimą aukščiausio rango svečiui buvo nurodyta sėstis ant galinės sėdynės, kitiem dviem svečiams iš kurių buvo moteris taip pat buvo nurodyta sėstis ant galinės sėdynės, o trečiam svečiui - šalia vairuotojo. Sutinkantysis pats vairuos automobilį. Važiuojant automobiliu į susitikimą vienas iš svečių užsimanė rūkyti ir užsirūkė neatsiklausęs nei vieno keleivio ar gali. Atvykus į vietą subjuro oras, bet nei vienas iš važiuojančių keleivių neturėjo skėčio. Automobilis buvo pastatytas, taip kad kairiosios durelės buvo atsuktas į šaligatvio pusę. Iš automobilio išlipo pirmi nuo galinės sėdynės svečiai, o tik po to vairuotojas ir aukščiausio rango svečias.

Vykstant į susitikimą aukščiausio rango svečiui buvo nurodyta sėstis ant galinės sėdynės, kitiem dviem svečiams taip pat buvo nurodyta sėstis ant galinės sėdynės, o trečiam svečiui - šalia vairuotojo.

Aukščiausio rango svečiui turėjo būti nurodyta sėsti ne ant galinės sėdynės, kadangi pagal etiketą jei vairuoja pats sutinkantysis aukščiausio rango svečias turi sėstis šalia vairuotojo. Ant galinės sėdynės pagal etiketą nepriimtina, kad sėdėtų trys asmenys. Todėl jei buvo daugiau svečių vykstančių į susitikimą pasamdyta reikėjo ne vieną, bet daugiau automobilių.

Kadangi sutinkantysis vairuoja pats jis turėjo pirma atidaryti dureles svečiams, o tik po to tada pats sėstis į automobilį.

Svečias pažeidė protokolą, kadangi užsirūkė neatsiklausęs nei vieno svečio, o pagal etiketą priimta, kad norintis asmuo užsirūkyti, kad ir koks jo būtų rangas privalo paprašyti esančių asmenų sutikimo.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2157 žodžiai)
  • Janina
  • Protokolinė elgsena automobilyje
    10 - 9 balsai (-ų)
Protokolinė elgsena automobilyje. (2016 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/protokoline-elgsena-automobilyje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 08:00
×