Protokolinis moterų aprangos reikalavimas


Siuolaikine dalikine moters apranga. Protokolinė moters apranga. Neformali apranga. Smart casual (madinga kasdiena). Formali apranga. Vyru ir moteru aprangos reikalavimai. Oficiali apranga formal atirre.

Referatas tema "protokolinis moters aprangos reikalavimas" aprasyti visi reikalavimai. Darbas buvo ivertintas maksimaliu balu. Įvadas. Aprangos socialumas. Dalykinė išvaizda. Dalykinis kostiumėlis. Avalynė. Aksesuarai. Galvos apdangalai. Kojinės,pėdkelnės. Kiti dalykiniam stiliui keliami reikalavimai. Aprangos kodai. Formal attire (formali apranga). Semiformal attire (pusiau-formali apranga). Informal attire (neformali apranga). Smart casual (madinga kasdiena). Aprangos etiketo laikymasis – asmenybės laisvės ribojimas? Kodėl įvaizdis svarbus karjerai? Išvados. Litaratūros sąrašas.

Kaip byloja liaudies išmintis : „ Sutinka pagal drabužį,palydi pagal protą“ . Visiškai sutinku su šia išmintimi,juk pirmiausia kas yra pastebima matant žmogų pirmą kartą yra tai,kaip jis atrodo. Per labai trumpa laiką,vos keletą sekundžių galime mintyse aprašyti žmogų,apibūdinti jį. Nors kaip byloja dar viena liaudies išmintis : „ nespręsk apie knygą pagal viršelį“ taip yra daroma,susidarome sau nuomonę apie žmogų pagal jo išvaizdą ir aprangą.

Jei norima palikti gerą nuomonę apie save,sukeltį gerą įspūdį,būtina yra gerai ir tvarkingai atrodyti, puoselėti savo išvaizdą,rupintis drabužiais, jų tvarkingumu ir būkle. Norint visada atrodyti gerai ir nesusidurti su jokiomis nemaloniomis aplinkybėmis dėl išvaizdos ar drabužių kiekvienas asmuo, turėtų būti bent truputi susipažinęs su protokoliniais aprangos reikalavimais. Liaudies išmintis gali apibūdinti kiekvieną gyvenimo situaciją : „Tai ką išmokstame,ant pečių nenešiojame“ . Taigi susipažinę su aprangos reikalavimais,aprangos kodais,su būdais kaip paįvairinti ir atnaujinti savo dalykinę apranga, išvensite nemaloniu,kartais kebliu situacijų dėl aprangos.

Šiuolaikiniai mados žurnalai padeda ir pataria kaip gerai ir tvarkingai atrodyti,kaip atnaujinti savo aprangą. Kaip savarankiškai ir teisingai derinti aprangos elementus,kad atrodytumete įspūdingai o ne juokingai,ar kaip pilka ofiso pelė. Svarbiausia neužmiršti,kad nereikia aklai vaikytis mados tendencijų. Reikia atsargiai ir kruopščiai parinkti drabužius ir jų elementus kurie paryškintų jūsų privalumus,parodytų jūsų asmenybe ir karjeros pasiekimus,ambicijas ir charakterį. Svarbiausia yra netapti mados auka,nepamesti savo asmenybės tarp įvairiausių mados klyksmų ir naujovių. Juk kaip gerai beatrodytumėte, susipažinęs su jumis žmogus vertins jūsųasmenybę,charakterį,požiurius į gyvenimą,darbą,jūsų darbštumą, o ne drabužius,nors jie ir yra svarbi įvaizdžio dalis.

  • Etika Referatas
  • Microsoft Word 154 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2661 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dorota
  • Protokolinis moterų aprangos reikalavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Protokolinis moterų aprangos reikalavimas. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/protokolinis-moteru-aprangos-reikalavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:32
×