Protų mūšis - Europa kišenėje


Europa kišenėje. KLAUSIMAS. Ilgai neskaičiuokite IR parašykite. KLAUSIMAS. Nepaisant monetos nominalo, šios šalies monetos yra brangesnės. KLAUSIMAS. Matote lietuvišką euro monetą. Kokie žodžiai yra parašyti jos briaunoje? KLAUSIMAS. Jums nereikia niekur keliauti, kad pamatytumėte šį tiltą. Klausimas. KLAUSIMAS. Kokiame mieste yra simbolis, pavaizduotas ant paveikslėlyje matomos monetos? Klausimas. KLAUSIMAS. Pateiktos dviejų asmenų, kurių parašai yra ant euro banknotų, pavardės. KLAUSIMAS. kokios ES šalies kalbos abėcėlės raidė tapo euro ženklo prototipu? Klausimas. ji neatsiejama nuo skundų ir verkšlenimų – kaip viskas blogai. KLAUSIMAS. Muzikos grupė, dainuojanti apie pinigus. KLAUSIMAS. Kaip buvo vadinami elektroniniai euro pirmtakai. KLAUSIMAS. Šiuo metu Euro zoną sudaro 19 valstybių. KLAUSIMAS. Kurios šalies euro monetą matote? Klausimas. kaip vadinama ši ypatinga lietuviška moneta. KLAUSIMAS. kiek euro banknotų nominalų cirkuliuoja apyvartoje? KLAUSIMAS. kaip vadinasi naujausia euro banknotų serija. Atsakymai. KLAUSIMAS. Ilgai neskaičiuokite ir parašykite. KLAUSIMAS. Nepaisant monetos nominalo, šios šalies monetos yra brangesnės. KLAUSIMAS. Matote lietuvišką euro monetą. Kokie žodžiai yra parašyti jos briaunoje? KLAUSIMAS. Jums nereikia niekur keliauti, kad pamatytumėte šį tiltą. Klausimas. KLAUSIMAS. Kokiame mieste yra simbolis, pavaizduotas ant paveikslėlyje matomos monetos? Klausimas. KLAUSIMAS. Pateiktos dviejų asmenų, kurių parašai yra ant euro banknotų pavardės. KLAUSIMAS. Iš kokios ES šalies kalbos abėcėlės paimta raidė tapo euro ženklo prototipu. Klausimas. ji neatsiejama nuo skundų ir verkšlenimų – kaip viskas blogai. KLAUSIMAS. Muzikos grupė, dainuojanti apie pinigus. KLAUSIMAS. Kaip dar kitaip buvo vadinami elektroniniai euro pirmtakai. KLAUSIMAS. Šiuo metu Euro zoną sudaro 19 valstybių. KLAUSIMAS. Kurios šalies euro monetą matote? Klausimas. kaip vadinama ši ypatinga lietuviška moneta. KLAUSIMAS. Parašykite, kiek euro banknotų nominalų cirkuliuoja apyvartoje? KLAUSIMAS. kaip vadinasi naujausia euro banknotų serija.


1 KLAUSIMAS. Ilgai neskaičiuokite IR parašykite, keliose Euro zonos šalyse yra NAUDOJAMOS tokios euro monetos.

2 KLAUSIMAS. Kokia tai šalis?

3 KLAUSIMAS. Matote lietuvišką euro monetą. Kokie žodžiai yra parašyti jos briaunoje?

4 KLAUSIMAS. Nurodykite tamsią vietą, kurioje galėtumėte JĮ rasti, net neišėję iš namų?

5 KLAUSIMAS. Monetoje – Albertas. Jis valdė ŠIĄ šalį. Dabar ją valdo Pilypas. koks oficialus šios šalies pavadinimas?

6 KLAUSIMAS. Kokiame mieste yra simbolis, pavaizduotas ant paveikslėlyje matomos monetos?

7 KLAUSIMAS. Kaip vadinama institucija, kurios būstinė įsikūrusi Frankfurte prie Maino ir kurią Jūs matote paveikslėlyje?

8 KLAUSIMAS. kokio dar asmens parašą galite rasti ant euro banknoto?1. Žanas Klodas Trišė2. Vimas Duisenbergas3. ?

9 KLAUSIMAS. kokios ES šalies kalbos abėcėlės raidė tapo euro ženklo prototipu?

10 klausimas. ji retai būna stabili: tai didėja, tai vėl mažėja. tiesa, pastebima nuolatinio jos augimo tendencija. ir ji turi ryšių su jūsų pinigine. kas ji?

11 KLAUSIMAS. Muzikos grupė, dainuojanti apie pinigus, yra kilusi iš vienos ES, bet ne Euro zonos šalies.

  • MS PowerPoint 3988 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (746 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Dovydas
  • Protų mūšis - Europa kišenėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Protų mūšis - Europa kišenėje. (2017 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/protu-musis-europa-kiseneje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 04:02
×