Protų mūšis scenarijus


Minčių žemėlapis. Rinkos tyrimas. Ar teko dalyvauti proto mūšyje. Iš kelių dalyvių turėtų būti sudaryta komanda. Koks laikas būtų patogiausias renginiui. Ar būtų įdomus proto mūšis tema ,, Turistas ,,? Kokią sumą sutiktumėte mokėti dalyvio mokestį už galimybę dalyvauti proto mūšyje. Kur tikėtumėtės rasti informaciją apie proto mūšį. Kokia renginio trukmė Jus tenkintų. Išvadas parašyti swot analizė stiprybės. Projekto dalyvių charakteristika ir projekto dalyvių žemėlapis kas ką daro. Atskirti 4 stulp. Prideti prie priedų protų mūšio kalendorius veiklos prieš. Veiklos per. Veiklos po. Marketingo planas kam prekė. Rizikų planas rizika. Renginio „ protų mūšis “ organizavimas. Priede Protų mūšio “ TURISTAS “ taisyklės. Žaidimo esmė. Komandų registracija. Komandos sudėtis. Komandos pavadinimas ir atributika. Dalyvio mokestis. Komandos sudėties , pavadinimo ir atributikos keitimas. Komandos sudėties keitimas. Žaidimo eiga. Žaidėjų skaičius. Klausimų pateikimas. Atsakinėjimo į klausimus tvarka ir teisės. Tvarka žaidimo metu. Visų auditorijoje esančiųjų pareigos. Žaidėjų pareigos ir teisės. Gruodžio 18 dieną. Valandą vilniaus verslo kolegijoje privalai užvaldyti protų mūšio žaidimą !!!!!!!!!!!!! suburk 4 studentų komandą sugalvok pavadinimą linksmai prisistatyk. Protmūšio tema turistas.

Protų mūšio „Turistas“ metu siekiama patikrinti studentų žinias susijusias su turizmu. Renginys skatina domėjimąsi kitų šalių kultūra, tradicijomis, pagarba turistinei vietovei, aplinkai. Skatina susidomėti „atsakingo turisto“ sąvoka.

Organizatorių idėja yra surinkti grupę studentų, kurie mokosi ar domisi turizmu, iš įvairių Vilniaus miesto aukštųjų mokslo įstaigų. Informuoti šį protų mūšį prašytumėm mokslo įstaigų administracijos, dėstytojų, bei reklaminiais plakatais. Numatoma renginio vieta Vilniaus verslo kolegijoje, didesnėje auditorijoje ar kolegijos foje. Planuojame, kad protų mūšyje dalyvaus 6 studentų komandos po 4 žmones bei dėstytojų komanda. Taip pat planuojame, kad renginį galės stebėti apie 30 žiūrovų. Renginį ves vedėjas, kuris turės padėjėją. Renginys vyks šių metų žiemą, gruodžio mėnesio pradžioje. Planuojama renginio pradžia 17-18 valandą. Renginio trukmė - 3 valandos, įskaitant vieną 20 minučių pertrauką, bei apdovanojimus. Norintys dalyvauti šiame protų mūšyje, registruotis turės iš anksto ir prieš pat renginį patvirtinti savo registraciją renginio vietoje. Renginys bus mokamas. Mokestis dalyvių komandai bus 20lt, žiūrovams - 3lt. Protų mūšiui kolegijos patalpos yra pritaikytos, kolegijoje yra visa reikiama aparatūra ( kompiuteriai, projektoriai, stalai, kėdės, lenta skirta rašymui ir kitos priemonės). Planuojame, kad kolegija bus renginio rėmėjas ir parūpins visas reikiamas priemones. Renginio pradžioje komandos turės prisistatyti. Protų mūšis bus skirstomas į tris etapus. Pirmame etape bus klausimai su atsakymų variantais, antrame - klausimai iš foto ir video, trečiame - klausimai be atsakymų. Laimėjusi komanda pateks į super finalą ir jame turės galimybę susirungti su dėstytojų komanda. Dalyvavusios komandos bus apdovanotos atminimo dovanėlėmis. Renginį planuojame reklamuoti Vilniaus miesto aukštosiose mokymosi įstaigose, plakatuose, taip pat internete.

Buvo atliktas protų mūšio „Turistas“ apklausa. Siekiant sužinoti tikslinės grupės norus, apklausti buvo 30 studentų.

  • Sociologija Scenarijus
  • Microsoft Word 150 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (2132 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kolete
  • Protų mūšis scenarijus
    10 - 4 balsai (-ų)
Protų mūšis scenarijus. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/protu-musis-scenarijus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:04
×