Protų nutekėjimas iš Lietuvos: nauda ir nuostoliai


Protu nutekejimas savoka. Protu nutekejimo privalumai. Protu nutekejimo zala.

Įvadas.Protų nutekėjimas ir jo priežastys. Protų nutekėjimo samprata. Protų nutekėjimo priežastys.Protų nutekėjimo iš lietuvos nauda ir nuostoliai bei rodikliai. Protų nutekėjimo iš Lietuvos nauda. Protų nutekėjimo iš Lietuvos nuostoliai. Protų nutekėjimo iš Lietuvos rodikliai.Protų nutekėjimo pristabdymo galimybės lietuvoje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiuo metu vien tik Jungtinėje Karalystėje mokosi apie 6000 studentų iš Lietuvos. ( Protų nutekėjimas: ar galima tikėtis, kad studentai grįš į Lietuvą?, "Tiesa", 2011 m.).Vis augantis Mokslininkų ir jaunų tyrinėtojų emigracijos skaičius laikomas vienu svarbiausių nekarinių grėsmių Lietuvai. Visų pirma, aukščiausią išsilavinimą turintys asmenys sudaro mobiliausią visuomenės, antra, „protų nutekėjimas“ ir „protų cirkuliacijos“ nebuvimas stabdo šalies mokslo ir ūkio plėtrą.

Darbo tikslas – Išanalizuoti protų nutekėjimo iš Lietuvos naudą bei nuostolius.

Darbo uždaviniai:

1.Paaiškinti protų nutekėjimo sąvoką ir nustatyti šios problemos priežastis.

2.Įvertinti protų nutekėjimo iš Lietuvos privalumus ir numatyti žalą.

3.Išskirti protų nutekėjimo pristabdymo galimybes Lietuvoje.

  • Microsoft Word 117 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2843 žodžiai)
  • Kolegija
  • Joana
  • Protų nutekėjimas iš Lietuvos: nauda ir nuostoliai
    10 - 3 balsai (-ų)
Protų nutekėjimas iš Lietuvos: nauda ir nuostoliai. (2013 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/protu-nutekejimas-is-lietuvos-nauda-ir-nuostoliai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 07:34
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!