Pschihologijos pritaikymas statybos inžinerijos profesijoje


Psichologija Refleksija. Pschihologijos pritaikymas statybos inžinerijos profesijoje.


Mano profesijoje bus reikalinga psichologija ir su ją dažniai susitiksiu. Nes reikės bendrauti su žmonėmis, pasitaikyti prie žmoniu su skirtingais asmenybių tipais, charakteriais. Kiekviena asmenybės tipologija turi privalumų ir trūkumų. Visas jas galima kritikuoti, tačiau kiekvienoje iš jų randame raktą asmenybei pažinti, kartu ir tinkamam elgesio būdui su ja pasirinkti. Vieni žmonės norės tik sau gero. Kad jam atliktumėme gerai ir greitai darbą. Teks bendrauti su žmonėmis kuriems niekas netinka , kurie norės ginčiotys ir teks jiems nusileisti ir prisitaikyti pri jų norų. Nes kiekvienas žmogus turi skirtinga asmenybės tipą. Teks susidurti ir dažnai su skirtingais asmenybiu tipais sangvinikais,cholerikais, flegmatikais, melancholikais.

Taigi teks bendrauti su visais su tipu žmonėmis ir prisitaikyti pri jų, priėš viską sakant reikia apgalvoti, kad neižėistumi kito žmogaus. Matydami kaip su juo elgsimės taip elgsis ir su manimi. Tik laikui bėgant suprantame kokie yra žmonės ir kaip su jais reikia elgtys.Dirbant teks atlaikyti pschihologinį spaudimą ir su juo susitaikytį, nes kitaip negalėsime atlikti tinkamai darbo ir niekas nenorės mūsų paslaugų. Pagrindinis tikslas prieš pradedant dirbtį reikia išsiugdyti valia. Nes be jos mes esame niekas ir dirbsime nepatinkamą darbą ir busime pykti, nervoti, nepatenkynti viskuo. Valia – sąmoningas veiksmų ir poelgių pasirinkimas bei reguliavimas, susijęs su pastangomis nugalėti sutiktas kliūtis ir sunkumus siekiant tikslo. Svarbiausi valios tipai: tikslingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, ryžtingumas, drąsumas, atkaklumas.

  • Psichologija Refleksija
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (875 žodžiai)
  • Kolegija
  • Romis1111
  • Pschihologijos pritaikymas statybos inžinerijos profesijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Pschihologijos pritaikymas statybos inžinerijos profesijoje. (2016 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/pschihologijos-pritaikymas-statybos-inzinerijos-profesijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 09:27
×