Psichikos sutrikimai ir psichoterapija


Psichikos sutrikimai ir psichoterapija. Šių dienų žmogų gąsdina psichikos sutrikimai ir viskas. Klinikinė psichologija - padeda suprasti psichikos sutrikimų priežastis. Psichikos sutrikimų neturinčio. Sveiką ir brandžią asmenybę nusako sugebėjimas mylėti ir dirbti S. S. Freudas. Kitas svarbus aspektas. Pagrindinės savybės sprendžiant. Psichikos sutrikimus lemia tam tikri prigimtiniai. Nerimo sutrikimai Nerimo lygis nerimas laikomas normaliu. Somatoforminiai sutrikimai psichikos sutrikimai. Disociaciniai sutrikimai psichikos sutrikimai. Nuotaikos sutrikimai psichikos sutrikimai. Šizofrenija psichikos sutrikimas. Asmenybės sutrikimai nelankstūs ir tvarūs elgesio modeliai. Gydymas, veikiant ligonio psichiką. Psichodinaminė psichoterapija. Trumpalaikė - 10-20 sesijų vidutinė - 1-2 metai ilgalaikė - daugiau nei 2 metai. Psichologai – Psichiatrai - Psichoterapeutai. Psichoterapeuto pagrindiniai įsipareigojimai ir atsakomybė. Profesinis pasirengimas ir. Psichoterapijos naudojimo atvejai. Įvairios baimės ar. Psichoterapijos kryptys (mokyklos). Gelmių psichologija Analitinė psichologija  Grupinė. Dėkojame už dėmesį.


Klinikinė psichologija - padeda suprasti psichikos sutrikimų priežastis, kilmę, raidą, reiškimosi būdus, diagnozavimo ir gydymo galimybes, nagrinėja psichikos sutrikimus ir psichopatologiją.

Psichikos sutrikimų neturinčio žmogaus savybės: Sąvimonė ir sąmoningumas Savigarba Saugumo jausmas Meilė ir prieraišumas Instinktyvių poreikių patenkinimas Produktyvumas ir laimingumas Vidinė ramybė ir darna.

Kitas svarbus aspektas nusakant sutrikusį elgesį arba psichikos ligas – tai ne tik gebėjimas prisitaikyti įprastinėje aplinkoje, bet ir gebėjimas įveikti iškilusius reikalavimus, grėsmę, sunkumus. Socialinis neatitikimas , nepriimtinumas. Elgesys laikomas sutrikusiu, jei jis neatitinka visuomenėje priimtų normų, lūkesčių. Tačiau tai priklauso nuo kultūros, šalies, religijos ar laikmečio. Psichikos sutrikimas - būklė, kuriai esant elgesys vertinamas kaip netipiškas, trikdantis, nepadedantis prisitaikyti ir nepateisinamas.

Psichikos sutrikimus lemia tam tikri prigimtiniai, paveldimumo arba prenatalinės raidos nulemti dalykai, kita vertus – įvairūs aplinkos veiksniai ir galiausiai – vienų bei kitų sąveika. Emilio Kraepelino (vokiečių psichiatras) sistema: anot jo, visas psichikos ligas pirmiausia galima skirti į neurozines ir psichozines. Emilis Kraepelinas Psichozės – tai psichikos sutrikimai, kuriems būdingas neracionalumas, ryšio su tikrove praradimas. Jų kamuojami žmonės išgyvena iliuzijas bei haliucinacijas, neįprastai reaguoja į paprastas situacijas. Neurozės - psichikos ligos, kurios vargina, bet netrukdo racionaliai mąstyti ir socialiai veikti; šiuo atveju ryšys su tikrove pernelyg stiprus ir keliantis didelį nerimą.

Somatoforminiai sutrikimai psichikos sutrikimai, kai požymiai įgauna somatinio (kūno) sutrikimo pobūdį, nors iš tiesų nėra jokios fizinės ar medicininės priežasties.

  • MS PowerPoint 731 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (660 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kkk
  • Psichikos sutrikimai ir psichoterapija
    10 - 5 balsai (-ų)
Psichikos sutrikimai ir psichoterapija. (2016 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichikos-sutrikimai-ir-psichoterapija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:53
×