Psichikos sutrikimas Depresija


Depresija. Depresija. Man nesuvokiama. Spaudoje, internete, populiariojoje literatūroje galima surasti gana daug straipsnių apie depresiją. Kas. Kas yra depresija? Vyrauja nuomonė, kad depresija – tai kažkas gėdinga. Depresijos priežastis Paveldimumas Ilgalaikės kūno ligos Intensyvaus hormonų persitvarkymo periodai( paauglystė. Depresijos rušys Yra dvi pagrindinės depresijos rūšys Egzogeninę. Šia klastinga liga sergantys žmonės jaučiasi bejėgiai. Savižudybė Emile Durkheim nurodo. Paauglių depresijos ypatumai   Paauglystėje pradeda ryškėti tokie patys depresijos simptomai kaip ir suaugusiems. Pastebėjimas Mokslininkai nustatė. Išvados Nepaisant daugybės atradimų.

Kas yra depresija? 2. Depresijos priežastis. 3. Depresijos rūšys. Egzogeninė depresija. Endogeninė depresija. 4. Savižudybė. 5. Paauglių depresijos ypatumai. 6. Pastebėjimas 7. Išvados.

Depresijos rušys Yra dvi pagrindinės depresijos rūšys: Egzogeninę, arba reaktyviąją, depresiją sukelia koks nors smarkus sukrėtimas - pavyzdžiui, skyrybos arba artimo žmogaus mirtis. Tokią depresiją tik tuomet galima laikyti liga, kai ji trunka pernelyg ilgai, žmogus nustoja domėtis gyvenimu ir nebesugeba dalyvauti įprastinėje veikloje. Endogeninė depresija - kai liūdesys ir nevilties jausmas nesusiję su jokiomis išorinėmis priežastimis. Tokia depresija sunkiai paaiškinama, todėl draugai ir giminaičiai dažnai nežino, kaip žmogui padėti.

  • MS PowerPoint 1113 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (661 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Psichikos sutrikimas Depresija
    10 - 10 balsai (-ų)
Psichikos sutrikimas Depresija. (2015 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichikos-sutrikimas-depresija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:30
×