Psichologija grupėse


Antraštės maketas. Paantraštė. Sąvokos Statusų hierarchija grupėje Statuso. Grupės Du ar daugiau žmonių, ilgiau nei kelias akimirkas palaikančių tarpusavio ryšius. Asmenybė Įgimtų savybių ir patirties rezultatas. Statusų hierarchija. Ne kiekvienoje grupėje statusų hierarchija yra griežtai nusistovėjusi. Bet turinčiose tam. Oficialiai, sąmoningai, statusų hierarchijos pažeidimas aiškinamas kaip nepagarba. Statuso ir bendravimo ryšys. Tai yra gana. Toks bendravimas su. Grupės psichologinė darna. Tarpasmeniniai grupės narių santykiai pagal kokybę skirstomi į teigiamus ir neigiamus. Pagal iškilimo sąlygas santykiai skirstomi į formalius ir neformalius. Darnos rūšys. Psichofiziologinis emocijų. Socialiniam-psichologiniam darnumui būdingas socialinių vaidmenų bei charakterio ypatybių atitikimas. Socialinis-vertybinis darnumas pagrįstas vertybinių orientacijų. Socialinis palengvinimas. Dviratininkai važiuodami grupėje. Kitas įdomus tai. Tačiau yra ir. Socialinis dykinėjimas. Socialinis dykinėjimas – dirbdamas grupėje. Problemų sprendimas grupėje. A problema turi būti suformuluota klausimo forma.


Sąvokos Statusų hierarchija grupėje Statuso ir bendravimo ryšys Grupės psichologinė darna Socialinis palengvinimas Socialinis dykinėjimas Problemų sprendimas grupėje.

Psichofiziologinis emocijų, temperamento ir pan. darnumas gali pasireikšti panašumo, kontrastingumo bei papildomumo principais (pvz., cholerikas ir sangvinikas gali gerai tarpusavyje sutarti, o du cholerikai gali nesusikalbėti ir susipykti).

Socialinis-vertybinis darnumas pagrįstas vertybinių orientacijų, kultūrinių bei socialinių nuostatų panašumu.

Kitas įdomus tai patvirtinęs eksperimentas: užsidegus žaliai šviesai, pirmus 10 metrų nuvažiuoja vairuotojai 15% greičiau, kai šalia važiuoja automobilis nei važiuodami vieni.

A) problema turi būti suformuluota klausimo forma; b) problemos formuluotėje turi atsispindėti tik viena (pagrindinė) idėja; c) problema formuluojama tikslia ir konkrečia kalba; d) problema turi būti identifikuojama kaip klausimas apie faktus, vertinimus ar strategijas.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3860 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (467 žodžiai)
  • Vitalija
  • Psichologija grupėse
    10 - 3 balsai (-ų)
Psichologija grupėse. (2016 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologija-grupese.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:25
×