Psichologija Temperamentas


Temperamentas. Ekstravertai. Sangvinikas. Labiausiai pasireiškiančios sangviniko savybės. Man svarbi kitų žmonių nuomonė. Temperamentas dažnai gali turėti didelės įtakos. Keisti ar atsikratyti savo kokių nors savybių nenorėčiau.

Tai išsiaiškinau atlikus H. Aizenko 57 klausimų temperamento testą ir gautų rezultatų suma parodė, kad esu ekstravertiškas sangvinikas, taip pat melo skalė parodė, kad pakliūnu į normą ir manimi galima pasitikėti.

Labiausiai pasireiškiančios sangviniko savybės yra tai, kad aš mėgstu bendrauti, juokauti, matyti kaip kiti žmonės šypsosi, manau moku išjudinti aplinkinius, įkvėpti motyvacijos judėti į priekį, dažnai prisitaikau prie aplinkos. Esu linkusi padėti kitiems žmonėms, tačiau užjausti ir suprasti man dažnai būna sunku. Bendraudama su kitais žmonėmis būnu atvira, nesistengiu apsimesti tuo kuo nesu, galbūt todėl jie manimi pasitiki ir noriai bendrauja. Nesu konfliktiška ir nemėgstu konfliktiškų žmonių. Manau, man puikiai tinka sangviniko apibūdinimo savybės: draugiškumas, komunikabilumas, gebėjimas ilgai išlaikyti gerus santykius su aplinkiniais, pakankamai draugiškas ir patikimas žmogus, geri santykiai su aplinkiniais yra svarbesni už smulkias asmenines ambicijas. Jei žmonės noriai sutinka su manimi bendrauti aš taip pat noriai bendrauju, bet beveik visada pirma iniciatyvos nesiimu. Nemėgstu monotonijos, tačiau kad ir į kokią situaciją pakliūčiau, stengiuosi mastyti optimistiškai ir kartu realistiškai vienu metu.

  • Psichologija Rašinys
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (802 žodžiai)
  • Aloyzas
  • Psichologija Temperamentas
    10 - 9 balsai (-ų)
Psichologija Temperamentas. (2015 m. Rugsėjo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologija-temperamentas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 14:56
×