Psichologijos analizė


Psichologijos analizė.

Džonis buvo vienas mažiausiu išgyvenusiu kudikių Juntiniese Valstijose, gimė sverdamas vos 680 gr.5,5 men. prabuvo motinos isčiose. Jis niekada neverkė, nesijokė, nesišypsojo, net negugavo. Neišmoko dėmesingai sutelkti žvilgsnio, nenulaikė galvos, neapkentė jokio fizinio prisilietimo. Džoniui truko pojūčių jis nejautė skausmo.

Bet būdamas 3,5metu pakankamai gerai valdė pirštus piešė prasmingus meniškus piešinius ,mokėjo abėcėle ir naudodamasis kaladėlėmis raidelemys galėjo sudėlioti savo vardą . Iki 6 metu jam buvo nustatyti kurčnebylystė ,visiškas kurtumas , autizmas , cerebrinis paralyžius , protinis atsilikimas.

Pagalbos pas psichologė Mira Rothenberg Džonio tėvai kreipėsi kai jam buvo 6 metai. Kai Džonis su tėvais atvyko į pirmą konsultaciją , jis sunkiai įėjo į kabinetą ,jo kojų , pėdų ,rankų , plaštakų judesiai atrodė visiškai neturėjo kordinacijos ,būdingos natūraliai eisenai .Žvilgsnis klaidžiojo ,jis buvo beprasmis ,galvą maskatavo . Veide nesimatė jokios išraiškos , jokiu emocijų. Džonis neištarė nei garso. Kartais jo rankos pakildavo į orą ir vėl nusileisdavo, kartais suspausdavo kumšti ir daužė save per veidą.

Bekalbėdama su Džonio tėvais Mira stebėjo vaiką, vėliau įdėmiai pažvelgė į ji ir uždėjo patefono plokštele, visas vaiko dėmesys nukrypo į ja. Tada staiga ramiai tarė ,Užtenka Džoni išjung patefoną. Džonis pasisuko irėmes rankas į šonus įsistebeilijo į Mira ir piktai papurtė galvą. Nuo tos akimirkos paaiškėjo kad vaikas girdi.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (979 žodžiai)
  • Julia
  • Psichologijos analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Psichologijos analizė. (2015 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologijos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 04:29
×