Psichologijos atvejo analizė


Pedagogines psichologijos atvejo analize. Psichologijos analize. Psichologija atvejo analizė.

Atvejo analizė. Susitikimo su klientu aprašymas. Trumpas susitikimo aprašymas. Situacijos įvertinimas. Pastabos. Problemos įvardijimas. Problemų socialiniai padariniai. Prioritetų iškėlimas (su kokiomis problemomis dirbsime). Intervencijos žingsniai. Sekančio susitikimo vieta ir data.

Klientė atėjusi prisistatė ir pasiteiravo ar galėtų užeiti ir pasikalbėti. Pakviečiau užeiti ir prisėsti. Pokalbio pradžioje A.V. paaiškino savo vizito priežastį ir išsakė savo nerimą dėl savo ateities. Jos kalba buvo skubota ir padrika, kalbėdama ašarojo. Jos jaudulys trukdė suprasti ją kankinančias problemas. Prisėdusi kiek apsiramino ir pradėjo viską nuosekliai ir ramiai pasakoti. Klientė skundėsi pokyčiais jos gyvenime. Ji liko visiškai viena ir vieniša. Ji turėjo sūnų, kuris dėl ligos prieš 2 mėnesius mirė. Sūnus rūpinosi ja, rėmė materialiai, padėjo buityje.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (493 žodžiai)
  • Aurelijus
  • Psichologijos atvejo analizė
    8 - 1 balsai (-ų)
Psichologijos atvejo analizė. (2013 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologijos-atvejo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 15:28
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo