Psichologijos grupės vedimas


Žaidimo aprašymas Žaidėjai sustoja ratu, vienas žaidėjas stovi centre.

Tikslas: patyrimo būdu supažindinti dalyvius su jų atminties galimybėmis, suteikti teorinių žinių apie atminties procesus ir supažindinti su metodais atminčiai lavinti ir konkrečiom užduotim atlikti.

Tikslas: Supažindinti grupės dalyvius su tema ir dienos programa.

Tikslas: Susibendrauti daugiau, kad laisviau jaustumėmės, kad sužinoti vieni kitų emocines būsenas, kad grupės atmosfera būtų jaukesnė.

a) „dienos vardas“: susigalvoti indėniškus vardus, kuriais būtų galima vadintis visą dieną. Vardas turi atspindėti šiandien ryto arba dabartinius potyrius. Vardas turi būti iš vardo ir pavardės pirmų raidžių.

Aprašymas: papasakojama apie salantus, autistus, gerą atmintį turėjusį rusų žurnalistą, puikią vaizdinę atmintį turėjusį afroamerikietį.

3) Pertraukėlė: trukmė 20 min.

4) Trumpa teorija ir testukai apie regimąją ir girdimąją atmintį(20 min.)

Tikslas: papasakoti apie skirtingas atminties rūšis, išsitirti, kokia atminties rūšis dominuoja.

Aprašymas: truputis teorijos apie regimąją ir girdimąją atmintis. Po to regimajai atminčiai patikrinti buvo duotas tekstas, kurį asmeniškai perskaičiuos, duota 10 teiginių ir reikėjo pažymėti, kuris teiginys teisingas, o kuris ne.

Girdimąjai atminčiai patikrinti buvo perskaitytas tekstas, susijęs su alkoholio žala smegenims. Perskaitę tekstą, dalyviai gavo lapelį su 10 teiginių ir taip pat reikėjo parinkti, kuris teiginys teisingas, o kuris ne. Patikrinama girdimoji atmintis bei tuo pačiu suteikiama žinių apie alkoholio žalą smegenims, paaiškinama, kodėl alkoholis kenkia atminčiai.

  • Psichologija Programa
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (934 žodžiai)
  • Kristina
  • Psichologijos grupės vedimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Psichologijos grupės vedimas. (2015 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologijos-grupes-vedimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:37
×