Psichologijos praktika 7 klasės mokinys


Psichologinė problema Psichologinės problemos atpažinimas ir pasirinkimas. Psichologinės problemos analizė Hiperaktyvumas . Psichologinės problemos sprendimo projekto sukūrimas. Psichologinės problemos sprendimas. Savo , kaip mokytojo , savijautos vertinimo lapas.


Pasitarus su mentoriumi ir mokyklos psichologu yra pasirenkamas 7 klasės mokinys. Pokalbių su mentoriumi ir mokyklos psichologu metu išaiškėja, kad stebimasis mokinys yra iš daugiavaikės, socialiai remtinos šeimos.

Mokyklos psichologė reguliariai kartą per savaitę vykdo pokalbius su šiuo mokiniu, nes mokinys yra nedrausmingas ir psichologė labai dažnai girdi skundus iš mokytojų apie šio mokinio mokymosi ypatumus.

Pasišnekėjus su mentoriumi išaiškėja, kad mokinys yra labai gabus ir tikrai geba atlikti visas mokytoja paskirtas užduotys, yra koordinuotas, sportiškas, tačiau šio mokinio mokymosi motyvacija yra labai maža. Galima teigti, kad mokinys yra visiškai nesuinteresuotas mokytis.

Stebint pasirinką mokinį pastebėta, kad mokinys pamokos metu dažnai nesiklauso mokytojos ir nedirba pamokoje. Neatlieka jam skirtų užduočių ir dažniausiai ieško progos pašaliniams veiksmams atlikti pamokos metu (pokalbiai su klasės draugais, neaktualių pamokai klausimų mokytojai uždavinėjimas ir t.t.). Pagal pastebėtas mokinio elgesio tendencijas galima teigti, kad mokinys yra hiperaktyvus.

Tokiam mokiniui derėtų pamokos metu suteikti galimybę daugiau judėti. Tokią paskirtį gali atilikti patys paprasčiausi mokytojos paskirti darbai, kaip: specialius kūno kultūros pratimus atlikti intensyviau arba dažniau. Žaidžiant judriuosius žaidimus,jam skirti didesnį krūvį. Taip mokinys gebės savo energiją panaudoti tinkamai ir tai padės mokiniui geriau įsisavinti mokomąją medžiagą bei netrigdyti klasės darbo.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1222 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dainius
  • Psichologijos praktika 7 klasės mokinys
    10 - 3 balsai (-ų)
Psichologijos praktika 7 klasės mokinys. (2016 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologijos-praktika-7-klases-mokinys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:42
×