Psichologijos praktinis darbas – stebėjimas


Stebejimas psichologija. Laboratorinis darbas psichologija. Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė. Stebejimo darbas. Psichologijos stebejimas. Vaiko stebėjimo analizė. Darbas stebejimo. Tyrimas stebejimas. Psichologijos pamoku stebejimas ir ju analize. Stebejimas psichologijoje.

Psichologijos praktinis darbas – stebėjimas. Antras stebėjimas atliktas parduotuvės mašinų stovėjimo aikštelėje (ne prekybos centro), darbo dieną ne piko metu. Trečiasis stebėjimas buvo atliktas parduotuvėje prie brangių prekių. Stebėjimo trukmė 30min.

Pirmas mano stebėjimo objektas buvo – eilė alytaus kolegijos valgykloje. Stebėjimo laikas – pirmadienis, peilės dažniausiai nelaukia tie dėstytojai, kurie ateina i valgykgrupėmis atėję dėstytojai dažniausiai laukia eilėje besišnekučiuodami, beto prie stalelio prisėda prisijungdami, prie jau anksčiau atėjusių, dėstytojų.

Antras stebėjimas atliktas pardudešinėje automobiliai yra statomi įvažiuojant priekiu, taip pirkėjas greičiau pastato automobilį tačiau sudėtingiau išvažiuoja. Manau kad taip automobilius stato vairuotojai kurie labiau skuba bei tiekairėje automobiliai statomi įvažiuojant mašinos užpakaline dalimi, taigi statydamas vairuotojas užtrunka laiko tačiau po to gali labai greitai ir lengvai išvažiuoti, manau kad taip stato automobilius žmonės kurie mažiau skuba bei tie kuriems yra sudėtinga išvažiuoti atbulomis. Galbūt tai žmonės neturintys pakankamai pinigų kad sau leistų tai įsigyti, gal jie tiesiog tyrinėja tai kas jiems reikalinga tačiau neįperkama, kita prielaida ta kad galbūttai turbūt žmonės kurie šia prekę įsigyja nebe pirmą karta ir turi pakankamai pinigų tai prekei įsigyti.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (350 žodžiai)
  • Kolegija
  • Cezaris
  • Psichologijos praktinis darbas – stebėjimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Psichologijos praktinis darbas – stebėjimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologijos-praktinis-darbas-stebejimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 03:30
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo