Psichologijos refleksija


Refleksija pavyzdys. Refleksijos pavyzdys. Refleksijos rasymas. Refleksija psichologija. Refleksija rasymas. Kas yra refleksija. Kaip rasyti refleksija. Refleksijos rašymo pavyzdys. Refleksija tai. Knygos refleksija.

Refleksija.

Reflektuodami viską galime pamatyti kitaip. Įžvelgti naujus aspektus, naujus pasielgimo būdus, nes kiekviename dalyke glūdi daug prasmių, o pastarąsias galima pamatyti tik gerai viską išanalizavus, stebint savo psichikos veiksmus. Refleksijos sąvoka yra ne viena, bet aš galiu išskirti vieną, kuri man atrodo tinkamiausia. Refleksija, tai procesas, per kurį „patirtis“ pereina” į mokymąsi, mokymasis į asmeninį ir profesinį tobulėjimą, o tai savo ruožtu padeda kokybiškiau veikti. Taigi toliau savo darbe ir pabandysiu paanalizuoti kaip aš galiu savo būsimoje veikloje, susijusia su vadyba , pritaikyti įgytas psichologijos žinias.

Rašant šią refleksiją supratau nemažai dalykų. Visų pirma tai, jog mano akiratis labai prasiplėtė psichologiniu atžvilgiu. Daug sužinojau apie savo asmenybę. Gilinantis į tai susidariau įspūdį, jog žinant šį tą apie žmogų galima susidaryti bendrą vaizdą: apie jo charakterį, sugebėjimus, motyvaciją, apie tai ko jam reikia. Šis žmogaus analizavimas man tikrai pravers ateityje, nes dirbant vadybininko darbą, bendravimas su nepažįstamais žmonėmis bus neišvengiamas, bet pasinaudojus analizavimo metodu aš jį galėsiu matyt „kiaurai“ .

Psichologijos vadovėlyje perskaičiau, kad viena svarbiausių žmogaus savybių – ieškoti gyvenimo prasmės. Šis teiginys yra parašytas vadovėlio pradžioje. Turbūt įdomu kodėl tai paminėjau? Paminėjau, nes tik pasibaigus visam psichologijos kursui ruošiantis, egzaminui, paėmiau vadovėlį ir viską pradėjau kartotis. Nepatikėsit, bet man tik tada užstrigo šitie žodžiai, ir aš su jais visiškai sutinku. Per atsitiktinumą jau buvau įsigijusi V.E. Franklio knygą „Žmogus ieško prasmės“. Iš pirmųjų knygos eilučių, supratau, jog ši knyga bus labai įdomi, vien dėl to nes ji parašyta pagal tikrus rašytojo išgyvenimus koncentracijos stovykloje. Perskaičius šia knygą likau sužavėta. V.E. Franklio šaltakraujiškumas, stiprumas, gyvenimo prasmės ieškojimo klausimas, mane įtikino, jog tikrai tai yra viena pagrindinė žmogaus savybė. Tai galiu pasakyti ir apie save. Nes dabartinis ir pagrindinis mano tikslas yra padaryti kažką tokio kas būtų prasminga mano gyvenimui.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (916 žodžiai)
  • Simona
  • Psichologijos refleksija
    9 - 3 balsai (-ų)
Psichologijos refleksija. (2012 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologijos-refleksija.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 29 d. 03:12
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo