Psichologijos situacijos analizė


Klasės situacijos analizė. Situacijos analizė psichologija. Psichologinės situacijos. Pedagogines situacijos analize. Konfliktinės situacijos analizė psichologija. Psichologija situacijos analize. Daug demesio reikalaujantis vaikas. Psichologijos+situacijos. Ypatingo demesio reikalaujantys vaikai. Pedagoginiu situaciju analize.

Vaiko, pasižyminčiu delinkventiniu elgesiu, situacijos analizė. Pedagoginio darbo įvertinimas. Tikslas – siekti, kad pagerėtų mokinio mokymosi rezultatai, elgesys ir savijauta gimnazijoje. Metodai. Vertinimas. Numatomi rezultatai.

Berniukas mokosi penktoje klasėje. Ugdytinis turi elgesio bei mokymosi sunkumų, yra įtrauktas į ypatingo dėmesio reikalaujančių vaikų sąrašą. Vaikui sunkiai sekasi sukoncentruoti dėmesį ilgesniam laikui. Pamokų metu triūkšmauja, nenusėdi vienoje vietoje, trugdo mokytojams vesti pamokas, nereaguoja į jokias pastabas, nesidomi jokia popamokine veikla. Dažnai be pateisinamų priežasčių praleidžia pamokas, stokoja mokymosi motyvacijos. Yra uždaro ir nelinkusio išsipasakoti būdo. Taip pat berniukas stokoja socialinių bei higienos įgūdžių.

šį mėnesį pavogė telefoną iš klasės draugo. Buvo įtrauktas į policija besidominčių vaikų sąrašą. Taip pat vaikas linkęs smurtauti, nesugeba valdyti savo emocijų, savo nepasitenkinimą išreiškia agresyviu elgesiu prieš kitus vaikus. Ši situacija yra ganėtinai sudėtinga mane labai nustebino, kad tokio amžiaus vaikas taip elgiasi. Galvoju , jog ši problema kilo iš šeimos, nes jaučiasi, kad vaikui trūksta dėmesio, meilės, švelnumo, todėl vaikas mokyklojstipriosios pusės. Socialinė pedagogė yra labai atsidavusi vaikams. Daug dėmesio skiria vaikams įtrauktiems į ypatingo dėmesio reikalaujančių vaikų sąrašą. Su šiuo berniuku ypač daug dirba. Nuolat tikrina jo lankomumą, konsultuoja jį ir bendradarbiauja su klasės auklėtoja, dalykų mokytojais. Stengiasi ugdytinį sudominti popamokine veikla, atsižvelgiant į jo individualius poreikius bei pomėgius. Taip pat siekia padėti vaikui geriau adaptuotis klasėje, įtraukti jį į prevencinius renginius. Stengiasi paaiškinti ugdytiniui apie higienos bei socialinių įgūdžių svarbą.

Tobulintini aspektai. Ne visada pavyksta susitarti su mokinio mama. Atrodo ji labai pareiginga, visada kviečiama ateina pokalbio, bet kai pačiai tenka už mokyklos ribų auklėti vaiką, ji su juo konfliktuoja, muša ir vaikas pabėga kartais iš namų.

Pokalbis.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2011 m.
  • 4 puslapiai (646 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Psichologijos situacijos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Psichologijos situacijos analizė. (2011 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologijos-situacijos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 06 d. 04:04
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo