Psichologinė apklausa - refleksija


Socialinių mokslų kolegijos verslo ir finansų katedra sveikatingumo ir grožio verslo ištęstinių studijų programa.


Mano užduotis apklausti 1 dalyvį, kad galėčiau remiantis asmeninių patyrimu, suprasti asmenybės raidos ypatumus, ugdyti kritinio mąstymo, kūrybiškumo įgudžius, praktiškai pritaikyti teorines asmenybės ir bendravimo psichologijos žinias. Apklausa turėjau atlikti neipareigojančioje aplinkoje, kad dalyvis būtų atsipalaidavęs ir be streso galėtų atsakynėti į mano klausimus bei su manimi bendrauti. Viso pokalbio metu turėjau užduoti 3 klausimus į kuriuos dalyvis turėjo plačiai atsakyti. Pašnekovą pasirinkau 20 metų studentę, mergina studijuoja 2 kurse Vilniaus kolegijoje, šiuo metu gyvena Vilniuje.

Pokalbio vietą pasirinkau kavinę, kad mano tyriamoji, su kuria susitikau atsitiktinai, galėtų laisvai kalbėti ir patogiai jaustis. Pristačiau save kaip Socialinių mokslų kolegijos studentę atliekančią psichologijos darbą, kuris padėtų man iš asmeninės patirties suprasti asmenybės raidos ypatumus, pritaikyti teorines žinias. Pokalbio pradžioje paprašiau tyriamosios trumpai papasakoti apie save.

Pašnekovei yra 20 metų, 2 metus gyvena Vilniuje, prieš tai gyveno mažame kaimelyje, šeimoje ji yra vienintelis vaikas. Tėvai daug dirbo, turėjo savo ūkį, nuo vaikystės teko padėti tėvams ūkyje. Šiuo metu mokosi Vilniaus kolegijoje, kineziterapiją ir dirba prekybos centre.

- Šiuo metu mano pagrindis gyvenimo vaidmuo yra studentės, bet ne tik. Studentė jaučiuosi, kai vaikštau į paskaitas, namuose rašau darbus, ruošiuosi egzaminams. Kadangi turiu draugą, dar kartais jaučiuosi žmonos vaidmenyje, gaminu vakarienę, ryte padarau pusryčius. Tyriamoji visiškai atvirai papasakojo asmeninio gyvenimo detales, tai parodė, kad pašnekovė nėra susikausčiusi ir manimi pasitiki. Uždaviau jai pirmąjį klausimą iš 3 būtinų. Klausimą šiek tiek pakeičiau, kad tyriamoji nepasimestų ir toliau jaustusi patogiai.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1334 žodžiai)
  • Kolegija
  • Violeta
  • Psichologinė apklausa - refleksija
    10 - 3 balsai (-ų)
Psichologinė apklausa - refleksija. (2017 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologine-apklausa-refleksija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 27 d. 08:19
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo