Psichologinė savianalizė


Psichologijos ziniu nauda musu darbe. Psichologijos žinių panaudojimas mano darbe. Asmens savianalizes nauda. Psichologijos žinių panaudojimas mano darbe mokslobaze. Esė psichologijos žinių panaudojimas mano darbe.

Kurioje a. Maslow poreikių piramidės vietoje dabar jūs esate? Kokių poreikių patenkinimas jums aktualiausias? Kokią konflikto sprendimo strategiją dažniausiai naudojate? Pateikti konkrečią tai iliustruojančią situaciją iš savo patirties. Kokie jūsų gyvenimo būdo ypatumai didina streso riziką ir kaip bandote sumažinti streso poveikį? Kokius ginybos mechanizmus dažniausiai naudojate savo gyvenime remiantis s. Freud teorija? Pateikite konkretų pavyzdį iš savo patirties. Kokiose jūsų darbinėse situacijose pravers/praverčia psichologijos žinios? Pateikite konkrečias situacijas.

Psichologijos mokslo žinios darbinėse situacijose gali būti panaudotos labai naudingai ir labai įvairiai. Kaip pagrindinį pavyzdį šiam teiginiui išskirčiau konfliktinių situacijų su kolegomis sprendimą. Psichologijos žinios gali būti panaudotos taip, kad konfliktas būtų išspręstas naudingai ir be jokių praradimų abejoms pusėms. Taip pat darbinėse situacijose gali praversti S. Freud‘o gynybos mechanizmai. Psichologijos žinių naudą darbinėse situacijose galima sieti su streso slopinimo metodika. Nepaslaptis, kad dirbant susidaro labai daug stresinių situacijų ir jei asmuo turi ne mažą psichologijos žinių kraitį, jis gali nesunkiai susitvarkyti su netikėtu stresu ir nemaloniomis situacijomis. Žinant sprendimo būdus belieka tik teisingai juos pritaikyti vienoje ar kitoje situacijoje, todėl psichologijos žinios yra glaudžiai susijusios su dirbančiu žmogumi. Be psichologijos pagrindų yra labai sunku komunikuoti tiek su šalia dirbančiais kolegomis, tiek su klientais. Psichologijos žinių panaudojimas gali padėti rasti svarbių ir teisingų sprendimų, su kuriais dažniausiai susiduria dirbantis žmogus.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai (1107 žodžiai)
  • Agota
  • Psichologinė savianalizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Psichologinė savianalizė. (2013 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologine-savianalize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:38
×