Psichologinės krizės ir savižudybės samprata


Įvadas. Psichologinės krizės samprata. Kas yra psichologinė krizė? Psichologinė krizė. Psichologinės krizės bruožai. Psichologinių krizių fazės. Savižudybės samprata. Kas yra savižudybė? Savižudybė yra tragiška sielos drama. Bendri savižudybės ypatumai. Savižudybės procesą sudaro trys etapai. Savižudybės rizikos faktoriai. Kaip padėti krizes ištiktam žmogui. Savižudybės – viena opiausių ir skaudžiausių visuomenės problemų Lietuvoje. Klaidinga nuomonė apie savižudybes. Savižudybė nieko neišsprendžia. Išvados. Literatūra.

Iš vienos pusės permainos atveria mums naujas galimybes tobulėti, augti ir keistis, tačiau iš kitos pusės susidūrę su netikėtomis permainomis ir netekę mums įprasto stabilumo, išgyvename neapibrėžtumą bei jaučiamės sutrikę, nesaugūs, pažeidžiami. Paprastai žmonės permainų situacijoje siekia susigrąžinti prarastą vidinę pusiausvyrą bei ieško būdų, padėsiančių jiems susidoroti su kylančiais stresais ar psichologinėmis krizėmis, tačiau ne kiekvienas žmogus savo artimoje aplinkoje randa dėmesingą pašnekovą, neturi artimųjų ar tiesiog linkę užsidaryti savyje, todėl dažnai puola į depresiją, kuri neretai priveda prie savižudybės.

TIKSLAS – aptarti psichologinių krizių ir savižudybių sampratas.

UŽDAVINIAI:

Išanalizuoti psichologines sampratą, bruožus;

Išanalizuoti savižudybės sampratą, ypatumus.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (4029 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Psichologinės krizės ir savižudybės samprata
    10 - 3 balsai (-ų)
Psichologinės krizės ir savižudybės samprata. (2014 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologines-krizes-ir-savizudybes-samprata.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 22:43
×