Psichologinės raidos stadijos


Psichologinės raidos stadijos. Kūdikystė (pirmieji metai). Šis amžiaus tarpsnis yra labai svarbus. Ankstyvoji vaikystė (antrieji gyvenimo metai). Antraisiais gyvenimo metais vaikas siekia būti nepriklausomas ir pasitikintis savimi. Ikimokyklinis amžius (3 – 5 metai). Ugdoma vaizduotė. Pradinė mokykla. Šiame amžiaus tarpsnyje vaikas išmoksta jaustis pajėgus arba menkas. Paauglystė. Paauglystė – puikus metas, viskas priešakyje. Paveikslėliai paimti iš šių svetainių.

Šis amžiaus tarpsnis yra labai svarbus. Jei mažo vaikelio poreikiai patenkinami, jis jaučia tėvų meilę ir šilumą gali užaugti laimingu ir pasitikinčiu žmogumi.

Ugdoma vaizduotė, savikontrolė, vystosi vaiko gebėjimas kalbėti ir išsakyti savo mintis ir kitos kognityvinės funkcijos. Šio amžiaus vaikai stengiasi būti savarankiški, bet nevisada jiems tai pavyksta.

Paauglystė – puikus metas, viskas priešakyje. Paauglys gilina savivoką, mėgindamas vaidmenis, pakui suderindamas juos ir taip siekdamas individualios tapatybės. Aš stengiuosi atrasti save ir susikurti tobulą, individualią tapatybę.

  • MS PowerPoint 659 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (233 žodžiai)
  • Anonimas
  • Psichologinės raidos stadijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Psichologinės raidos stadijos. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologines-raidos-stadijos.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 07:03
×