Psichologiniai veiksniai ir jų sąsaja su sauga ir sveikata darbe


Psichologiniai veiksniai ir ju sasajos su sauga ir sveikata darbe. Psichologiniai veiksiai ir ju itaka zmogui. Darbuotoju sauga ir sveikata darbe skaidres. Psichologinis spaudimas darbe darbo sauga. Psichologinis+priekabiavimas+darbe. Streso ir darbingumo ryšys referatas.

Psichologiniai veiksniai ir jų sąsaja su sauga ir sveikata darbe. Temos pavadinimas. Stresas. Stresas darbe. Konfliktai. Diskriminacija. Netiesioginė diskriminacija. Priekabiavimas. Tiesioginė diskriminacija. Darbdavių nesiskaitymas sudarbuotojais. Patyčios,smurtas ir seksualinis priekabiavimas darbe. Patyčios, smurtas ir seksualinis priekabiavimas darbe. Psichologinis spaudimas darbe. Psichologinio spaudimo atsiradimui ir įsitvirtinimui turintys įtakos veiksniai organizacijos lygiu. Psichologinio spaudimo atsiradimui ir įsitvirtinimui turintys įtakos veiksniai socialiniu lygiu. Psichologinio spaudimo atsiradimui ir įsitvirtinimui turintys įtakos veiksniai asmens lygiu. Per didelis darbo krūvis. Empiriniai tyrimai ir gauti rezultatai. Diagrama pagal lytį. Psichologiniai veiksniai darbe. Išvados.

1. Psichologija yra mokslas tiriantis žmogaus, gyvūnų elgseną, emocijas, protą, sąmonę bei psichinius dėsnius, už kuriuos yra atsakingas individas. Šis mokslas apie žmogų yra svarbus tuo, kad be jo nebūtų įmanoma sužinoti apie asmens savybes. Psichologija yra visur ir yra svarbu, kad ypač darbo aplinkoje jos niekas netrikdytų.

2. Stresas yra viena dažniausių priežasčių, dėl kurių žmonės pasiima nedarbingumo lapelį, kadangi jis gali įtakoti ne tik žmogaus psichinę sveikatą, bet sukelti ir fizines ligas.

3. Žmogaus psichologinę būklę darbe įtakojantys aspektai yra konfliktai, diskriminacija, spaudimas, smurtas, per didelis darbo krūvis. Visi šie veiksniai darbuotojui sukelia stresą, todėl kartais žmogus net dėl to palieka darbą praradęs savo pasitikėjimą savimi ir kitas vertybes.

4. Atlikus empirinius tyrimus paaiškėjo, kad didžiausia dalis apklaustųjų respondentų dalis kenčia dėl streso darbe, o antrą vietą užima diskriminacija.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 4390 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai
  • Yndra
  • Psichologiniai veiksniai ir jų sąsaja su sauga ir sveikata darbe
    9 - 3 balsai (-ų)
Psichologiniai veiksniai ir jų sąsaja su sauga ir sveikata darbe. (2013 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologiniai-veiksniai-ir-ju-sasaja-su-sauga-ir-sveikata-darbe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:18
×