Psichologo profesija skaidrės


Psichologas. Darbo tikslas ir uždaviniai. Profesijos apibūdinimas ir veiklos. Kokios žmogaus charakterio savybės labiausiai reikalingos ? Profesijos paklausa darbo rinkoje. Įtaka žmogaus gyvenimui. Profesijos atstovų atsiliepimai. Mokyklos kuriose galima įgyti psichologo profesiją. Kokių dalykų mokamasi? Trukmė? Galimybė kelti kvalifikaciją. Kokius egzaminus reikia išlaykiti norit studijuoti psichologija ? Išvados.

Psichologas turi būti: Dėmesingas Komunikabilus Draugiškas Kantrus Patikimas Analizuojantis Supratingas.

Šiuo metu psichologo paklausa Lietuvos darbo rinkoje yra nepakankama. Rekomenduotina psichologo pareigybes įsteigti mokyklose ir kitose švietimo bei pedagoginio ugdymo įstaigose, o taip pat didelėse kompanijose ir organizacijose. Vidutinis atlyginimas 2 000 litų.

Psichologo profesiją pasirinkę žmonės turi daugiau įgudžių bendrauti su žmonėmis, lengviau randą temą pokalbiui ir yra komunikabilūs bei pasiruošę bet kokioms gyvenimo situacijoms. Kadangi psichologai puikiai žino, jog gyvenimo kokybė priklauso nuo minčių kokybės, savo patirtį ir žinias jie nesunkiai gali pritaikyti asmeniniame gyvenime ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Psichologo specialybės minusai: Šiuo metu nepopuliari ir nepakankamai apmokama specialybė Lietuvoje; Nuolatinis bendravimas su pacientais arba psichologinės pagalbos reikalaujančiais atskirų visuomenės grupių nariais, neretai išvargina, sunku neperimti pacientų rūpesčių, tinkamai reaguoti į jų nuotaikas ir pasakojimus.

Psichologo specialybės privalumai: Įgytas žinios palengvina bendravimą ir problemų sprendimą; Turima profesija, papildomai baigus ekonomikos, verslo vadybos ir pan. studijas, leidžia lengviau rasti darbą įmonėse personalo vadybos srityje, komunikacijų srityje, sociologinių tyrimų kompanijose, verslo konsultavimo kompanijose, dirbti derybų konsultantu tarptautinėse kompanijose ir pan, nes:.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 141 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (564 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabrielė
  • Psichologo profesija skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Psichologo profesija skaidrės. (2014 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/psichologo-profesija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:28
×