Pusašio remontas ir keitimas


Techninė užduotis. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai / sąvokos. Kuriamo gaminio grafinis vaizdas. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos / ištekliai. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas.Technologiniai procesai. Išvados. Informacijos šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai. Priedai.


Garaže atliksime reikiamų defektų remontą. Pasirinksime universalius elektrodus apvirinimui: AV 307APL .

Keičiant išorinį lankstujį šarnyrą kurios apsauginė guma suplyšo, ir nežinote tiksliai kada tai įvyko, bet šarnyras dar ant posūkio netraška, paprašykite kad meistrai kurie keis ją, būtinai praplautų šarnyra nefrasu ar bent jau vandeniu ir paskui labai gerai išpūstu likučius suslėgtu oru. Tik taip pakeičiant gumą ir sudedant naują tepalą šarnyras laikys ir bus išsaugota senoji, naujos keisti nereikės, bet jei sudėsite šarnyra kuris bus pilna purvo ir smėlio, nepasaint to kad sumokėsite už darbą, ilgai toks šarnyras nelaikys.

Žemiau matote kaip mūsų servise yra keičiams šarnyras kurios apsauginė guma buvo plyšusi – šarnyras yra praplaunama aukštu slėgiu nefrasu, o paskui išvaloma suslėgtu oru. Matome jog nuimta vidinis šarnyras ir jos guma, taip buvo daroma todėl, kad lanksčiojo šarnyro išorinės nukalti nepavyko.

Atliekant pusašio remonto darbus susiduriau su keletą problemų.Pirma problema: užrudyję važiuoklės varžtai, teko panaudoti skvarbia tepimo alyva ( WD-40) , tačiau ji nepadėjo ir galiausiai pakaitinus varžtą pavyko jį išsukti.Sekanti problema virinimas: nepavyko iš pirmo karto kokybiškai prilieti metalo į sugadintą sriegio vietą, tad nudaužius šlaką ir truputį pašlifavus , virinimas buvo pakartotas. Po šitos procedūros sekė kiti darbai , kurie papildomų problemų nebesukėlė. Norimus darbo rezultatus pasiekiau.

Dildės turi būti tvirtai įleistos į rankenas suveržtas metaliniais žiedais.

Dirbant su smūginiais įrankiais reikia naudotis apsauginiais akiniais.

Mechaninius įrankius reikia naudoti pagal reikalavimus nurodytus puse ir gamintojo eksploatacijos instrukcijoje. Mechaninį įrankį remontuoti, reguliuoti galima tik išjungus ir sustabdžius.

Darbo vietoje draudžiama laikyti lengvai užsiliepsnojančius skysčius ir valymui skirtus tepaluotus skudurus.

Darbo vietoje visą laiką turi būti palaikoma tvarka.

Detales ir rankas draudžiama plauti žibalu, benzinu, dyzelinu, skiedikliu ir pan.

Darbo vietoje draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines medžiagas ir dirbti apsvaigus nuo jų.

Darbo vietoje draudžiama būti pašaliniams asmenims.

Atidirbti tepalai, alyvos ir kiti techniniai skysčiai bus surenkami į tam skirtas talpas ir išvežami utilizuoti.

gerai sureguliuoti ventiliacijos sitemoje oro filtrus.

Nutekamieji vandenys bus filtruojami per jau esamus filtrus – nusodintuvus.

  • Mechanika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 2117 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (2631 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Lukas
  • Pusašio remontas ir keitimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Pusašio remontas ir keitimas. (2016 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/pusasio-remontas-ir-keitimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:12
×